VOUCHER SPACERUJ Z FRAJDĄ
Home Menu

O MNIE

Dzień dobry Frajdowiczu!

 


Nazywam się Danka Ślipy i od siedmiu lat na drugie imię mam Frajda. Frajda nad morzem to prawdziwa FRAJDA z odwiedzania miejsc pięknych, zaskakujących, interesujących. Zarówno tych bliższych jak i dalszych. To także frajda ze wspólnych spotkań, spacerów czy warsztatów oraz z uczestniczenia w wydarzeniach kulturalnych. Pomysł na dobry rodzinny czas. Frajda nad morzem to autobus, dzieciaki, muzeum, podróże, przygoda oraz przewodnik. 

 


Jestem licencjonowanym przewodnikiem turystycznym po Gdańsku, Gdyni i Sopocie, Muzeum Emigracji, Europejskim Centrum Solidarności, Hevelianum i Żuławach oraz instruktorem krajoznawstwa PTTK

 


W 2014 roku rozpoczęłam współpracę z Gdynią Rodzinną, która zaowocowała opracowaniem mapy rodzinnego spaceru pt.: "Mam marzenie i nie zawaham się je spełnić" oraz prowadzeniem licznych spacerów dla rodzin. W 2018 roku ukazał się także pierwszy „Rodzinny Przewodnik po Gdyni, którego jestem autorką. W lutym 2019 roku przewodnik został wyróżnieniony przez Projekt „Turystyczna Rodzina PTTK” na 27. Ogólnopolskim Przeglądzie Książki Krajoznawczej i Turystycznej. 

 

Z miłości do rodzinnego podróżowania i kreowania nowej rzeczywistości zrodził się pomysł Rodzinnego Festiwalu Podróżniczego Hakuna Matata, którego jestem współorganizatorką. Jego druga edycja odbyła się w lutym 2020 roku w Gdyni, stanowiąc znakomity suplement dla znanych od lat „Kolosów".

 

Mam trzy świetne córki i wspierającego, szalonego męża. Z taką załogą wspaniale odkrywa się świat, szczególnie ten bardzo bliski. Wspólnie robimy to już od 14 lat. To tylko daje mi poczucie, że moja praca jest jednocześnie moją największą pasją.

 

Do tej pory poprzez FRAJDĘ zorganizowałam:

 

II HAKUNA MATATA RODZINNY FESTIWAL PODRÓŻNICZY

I HAKUNA MATATA RODZINNY FESTIWAL PODRÓŻNICZY

PODRÓŻ ZA 2 UŚMIECHY - PETYCJA

PODRÓŻ ZA 2 UŚMIECHY

PIKNIK MAMO! GRASZ W ZIELONE?

GRAMY DLA BOHATERA BORYSA

ULEPMY BAŁWANA

FRAJDOWO KOLOROWO

WÓZKOWE NA START

RODZINNY SPACER "MAM MARZENIE I NIE ZAWAHAM SIĘ JE SPEŁNIĆ"

a także liczne WARSZTATY dla rodziców i dzieci o tematyce podróżniczej

 

Autor zdjęcia: Victoria Nekrasova Fotograf

 

Realizacja filmów: Daniel Siemianowski z 177_studio

 

Skąd wzięła się nazwa Frajda nad morzem? Frajdą nad morzem moja najstarsza córka nazwała piknik, który zorganizowałam kilka lat temu na plaży dla znajomych i ich maluchów. To był niezwykły dzień pełen zabaw na świeżym powietrzu, pysznego jedzenia oraz nagród z dyplomomami dla dzieci. Wspaniały czas. Czyż nie jest to też idealna nazwa dla takiego bloga? Bloga, na którym znajdziecie pomysły na wycieczki bliższe i dalsze, kreatywne zabawy i wiele innych aktywności, które pokolorują Wasze życie? Zapraszam na moją FRAJDĘ

Danka Ślipy.