VOUCHER SPACERUJ Z FRAJDĄ
Home Menu

Bałwania relacja i trochę o feriach

Bałwania relacja i trochę o feriach

Ulepić bałwana wcale nie jest trudno. Wystarczy do tego troszkę śniegu, para czy dwie rąk, stary kapelusz bądź garnek, marchewka , coś na guziki i dzieło gotowe. A co jeśli par rąk jest dużo więcej? A do tego jeszcze dużo zapału, ciepła herbata, pachnące ciasto, piękne słońce, uśmiechy, radość i kibicujący pingwin? To, drodzy Frajdowicze, to już przepis na całą barwną, niezwykle różnorodną bałwanią rodzinę.


Takie kolorowe, uśmiechnięte Bałwanki powstały dziś na skwerze przy Szkole Podstawowej Nr 47 w Gdyni – Dąbrowie. Frajdowicze! Nie zawiedliście. Było mi bardzo miło, że zechcieliście uczestniczyć w mojej akcji. Bardzo Wam dziękuję za przybycie. Dla mnie to znak, że to co robię ma sens, a im więcej Was jest tym bardziej chce mi się dalej działać. Szczególnie wtedy gdy słyszę, że urywacie się z pracy, by dotrzeć na moje wydarzenia. To wzruszające. Żal mi tylko małej Madzi, która przez zbyt długą drzemkę dotarła do nas już na sam koniec zabawy oraz tych, którzy bardzo chcieli z nami być, ale plany pokrzyżowało im okropne choróbsko. Nie martwcie się, jeszcze coś wymyślę. Wink Póki co życzę Wam dużo zdrowia!


Tym razem nie wymienię każdego z uczestników po imieniu, gdyż w trakcie naszej pracy doszło do nas kilka osób i nie byłam już w stanie Was wszystkich zapamiętać, a nie chciałabym nikogo pominąć. Wielkie, piękne podziękowania dla Wszystkich Twórców Bałwaniej Rodziny, za Wasze chęci, zapał i dobrą energię. Gdy dzieci się cieszą to ja już jestem cała szczęśliwa! Smile


Swoje dzieła możecie podziwiać w galerii poniżej.


Cóż, marzenia się spełniają. W każdym razie pierwsze moje marzenie z tych, o którym pisałam Wam we wpisie Mam tę moc już się spełniło. I'm HAPPY!


Życzę Wam wspaniałych ferii!


A co do ferii to już pędzę Wam obwieścić co będzie się działo na Frajdzie. W zeszłym roku pojawił się cykl „Ferie inspiracje”. Jeśli wpiszecie tę nazwę w wyszukiwarkę na moim blogu wyświetlą Wam się wszystkie wpisy. Polecam zajrzeć, część pomysłów z pewnością możecie wykorzystać też i w tym roku.


Ja i moje dzieciaki będziemy przez najbliższe dwa tygodnie realizować pewien mój pomysł, o którym dowiecie się dopiero za jakiś czas. Nie mogę Wam więc tym razem obiecać codziennych wpisów z nowymi pomysłami. Jeśli jednak uda nam się zrobić coś ciekawego poza tym planowanym projektem z pewnością się tym z Wami podzielimy. Zaglądajcie więc do nas. Nudno raczej nie będzie.


Do następnego wpisu!  Smile


Komentarze:
Dodaj swój komentarz
Nick / Imię
Treść komentarza
Stolica Polski
Dodany przez: Frajda nad morzem
Data dodania: 2015-02-03
Bardzo się cieszę, że Wam się podobało! Serce rośnie! Dla tych, którzy nie dotarli postaram się wkrótce coś wymyślić. Frajdowicze, jeśli macie ochotę zorganizować w ferie coś takiego u siebie na osiedlu to nie jest wcale trudne. Wystarczy tylko skrzyknąć ludzi na FB, albo gdziekolwiek indziej, upiec ciasto, kupić marchewkę i marzyć o śniegu! I tyle. A jaka to atrakcja! Polecam!
Dodany przez: bb
Data dodania: 2015-02-02
Było miło i oby częściej takie spotkania, takie akcje są potrzebne w dzisiejszym zabieganym swiecie, do następnego razu
Dodany przez: Magda K.
Data dodania: 2015-02-02
świetna sprawa, żałuje, że nie dotarliśmy. ps. Czapa wymiata ;-)
Dodany przez: Magda Rybka
Data dodania: 2015-02-02
Bałwany czadowe!!!To była frajda,że ho ho ho.