Podróż za 2 uśmiechy

Taka niespodzianka na wernisażu w Galerii Malucha

Taka niespodzianka na wernisażu w Galerii MaluchaTaką mam dla Was niespodziankę!


Będziecie mogli zobaczyć ją podczas wernisażu wystawy zdjęć akcji Podróż za 2 uśmiechy.


To zdjęcia wykonane podczas profesjonalnej sesji zdjęciowej w środkach komunikacji miejskiej na terenie całego Trójmiasta. W taki szalony sposób spędziłam z moimi dzieciakami tegoroczne ferie zimowe. Zdjęć mam kilkadziesiąt, a kilka z nich zobaczycie już w najbliższą sobotę podczas wernisażu wystawy o godzinie 11.00 w Galerii Malucha w Gdyni przy ulicy Traugutta 2. Serdecznie zapraszam Was i całe Wasze rodziny.


Autorem tego zdjęcia, które jest już zdecydowanie moim ulubionym, jest pan Zbigniew Kopyść z Foto21. To nasz rodzinny fotograf. Zaczęło się od sesji ślubnej prawie 11 lat temu, a potem to już posypała się lawina sesji fotograficznych: rocznica ślubu, sesje ciążowe, narodziny dzieci, 80 urodziny Babci, komunia i wiele innych. Gdy w mojej głowie zrodził się pomysł na sesję w autobusach, długo nie zastanawiałam się kogo o to poprosić. Teraz pan Zbyszek i jego żona, pani Anetta bardzo wspierają moją akcję.

A Wam jak podoba się to zdjęcie?


Wiecie, gdy ogłosiłam w lipcu 2014 roku tę akcję, kiedy poprosiłam Was o zdjęcia z autobusów, byli tacy, którzy bardzo wątpili w moje działania. Krytykowali, marudzili, mówili, że nie ma w tym sensu, twierdzili: Po co skoro nie ma pieniędzy? Przez chwilę podcięli mi skrzydła, ale moi najbliżsi pomogli mi się podnieść. Dostałam wielkiego pozytywnego kopa od nich, a zaraz potem od Was. I wiecie co? Od tamtej pory mam, mówiąc brzydko, w nosie co inni sobie mówią czy myślą. Robię swoje!


Ostatnio przeczytałam taki cytat: Gdy wszyscy wiedzą, że coś jest niemożliwe, przychodzi ktoś, kto o tym nie wie i on to robi. To powiedział Albert Einstein. Cytat stał się od razu moim ulubionym.


Może ja jestem takim ktosiem? W moją akcję wierzę! i na szczęście jeszcze kilkadziesiąt innych osób też. Prędzej czy później się uda! A sesję uważam za rewelacyjną, choć tu też już słyszałam pojedyncze sceptyczne głosy. NIE MA RZECZY NIEMOŻLIWYCH! Dla mnie to świetna pamiątka. I myślę, że inspiracja dla innych. Zapraszam po więcej w sobotę.

 

Serdecznie dziekuję zarządowi Przedsiębiorstwa Komunikacji Trolejbusowej PKT za umożliwienie wykonania zdjęć na terenie zajezdni trolejbusowej. To była wielka przygoda.


P.s. Zanim jednak przyjdzie sobota w imieniu swoim i Gdyni Rodzinnej zapraszam Was na pogadankę o podróżowaniu komunikacją miejską z dzieciakami po Trójmieście w czwartek o godzinie 11.00 w Gdynia Infobox oraz na przejażdżkę zabytkowym trolejbusem z przewodnikiem o godzinie 13.30 z przystanku Gdynia Infobox. Szczegóły Tu.


 W zajezdni trolejbusowej

Komentarze:
Dodaj swój komentarz
Nick / Imię
Treść komentarza
Stolica Polski
Dodany przez: lips
Data dodania: 2015-05-13
Dana,tak trzymaj!Wierz w siebie,słuchaj swojego serca i nie przejmuj się niedowiarkami!Jestem dumna ,że mam taką wspaniałą koleżankę,z głową pełną pomysłów,która nie boi się ich realizować!Trzymam kciuki z dalsze projekty
Dodany przez: Magda K.
Data dodania: 2015-05-12
Super. Cieszę się, że spełniasz swoje marzenia ;-)