Podróż za 2 uśmiechy

Podróż za 2 uśmiechy

Podróż za 2 uśmiechy


Radość, radość, radość!


Frajdowicze, ogromnie się cieszę! Spełniają się nasze marzenia i plany. Finał, a może tak naprawdę wielki początek akcji Podróż za 2 uśmiechy już za tydzień w Gdyni.


W imieniu swoim i Gdyni Rodzinnej serdecznie zapraszam Was na: pogadankę, przejażdżkę zabytkowym trolejbusem i wernisaż wystawy.


14 maja, w czwartek od godziny 11.00 do 13.00 w Gdynia Infobox przy ulicy Świętojańskiej 30 odbędzie się pogadanka o podróżowaniu z dziećmi komunikacją miejską po Trójmieście. Cieszę się, że znów będę mogła się z Wami spotkać. Zabierzcie ze sobą swoje pociechy. Myślę, że miło spędzimy czas. 


14 maja, w czwartek o godzinie 13.30 zapraszam na przejażdżkę zabytkowym trolejbusem po Gdyni. Wyruszymy z przystanku Gdynia Infobox. Ja wystąpię w roli przewodnika – pilota naszej trolejbusowej wycieczki, a Wy w roli turystów. Wyobraźcie sobie, że owy trolejbus przyjedzie specjalnie dla nas. Smile Dokładnej trasy Wam nie zdradzę, ale zapewniam, że będzie ona bardzo ciekawa. 


16 maja, w sobotę o godzinie 11.00 zapraszam na wernisaż wystawy zdjęć akcji Podróż za 2 uśmiechy do Galerii Malucha przy ulicy Traugutta 2 w Gdyni.

 


Szczegóły znajdziecie też na plakacie. Jego autorką jest Agnieszka Majewska z LOKS, ale możecie też ją znać jako Agnieszkę z Bańcik. Obie jej działalności bardzo mi się podobają.

 

Mam nadzieję zobaczyć Was w dużym gronie. Zabierzcie ze sobą znajome Mamy i Tatów.


Jeśli macie jakieś pytanie piszcie.


Do zobaczenia wkrótce. Smile

 

Komentarze:
Dodaj swój komentarz
Nick / Imię
Treść komentarza
Stolica Polski
Nie dodano żadnego komentarza