Podróż za 2 uśmiechy

Zielony czy czerwony?

Zielony czy czerwony?

 

Fradjowicze! Już w najbliższy czwartek o godzinie 13.30 razem wyruszymy zabytkowym trolejbusem na przejażdżkę po Gdyni. Będę Waszym przewodnikiem i postaram się opowiedzieć co nieco o mieście, w którym żyjecie czy pracujecie, a może które tylko lubicie, a może wszystkie  z tych trzech.


Spotykamy się na przystanku Gdynia Infobox. Przyjedzie po nas albo czerwony albo zielony trolejbus. Przejazd będzie bezpłatny. Trolejbus nie zatrzyma się na żadnym z mijanych przystanków. Wielka FRAJDA – trolejbus będzie tylko dla nas.


Na wycieczkę koniecznie zabierzcie dzieci. To pojazd wysokopodłogowy z określoną ilością miejsc na wózek. Te będzie można zostawić na czas przejażdżki w Gdynia Infobox. Zabierzcie ze sobą suchy prowiant dla maluchów


Osobiście nie mogę się doczekać tej atrakcji. Coś czuję, że to będzie bardzo wesoły trolejbus. Smile

 

Jeszcze raz bardzo dziekuję Przedsiębiorstwu Komunikacji Trolejbusowej w Gdyni PKT za taką miłą atrakcję.


Do zobaczenia!

 


P.s. Zdjęcie jest jednym z dużej, profesjonalnej sesji fotograficznej zrobionej w środkach komunikacji miejskiej na terenie całego Trójmiasta. Więcej pisałam o tym TU.

 

W zajezdni trolejbusowej

Komentarze:
Dodaj swój komentarz
Nick / Imię
Treść komentarza
Stolica Polski
Dodany przez: Frajda nad morzem
Data dodania: 2015-05-13
Koniecznie muszę dodać, że pomysł przejażdżki trolejbusem z przewodnikiem należy do Panie Beaty Szadziul z Gdyni Rodzinnej. Jest świetny. :-)