VOUCHER SPACERUJ Z FRAJDĄ
Home Menu

Z AUTOBUSEM NA SESJI ZDJĘCIOWEJ

Z AUTOBUSEM NA SESJI ZDJĘCIOWEJ

 

Naszej przygody z autobusami ciąg dalszy. Serdecznie zapraszam Was na obiecaną relację z sesji zdjęciowej z komunikacją miejską w tle.

 

Skąd pomysł na takie zdjęcia? Akcję Podróż za 2 uśmiechy znacie. Po szczegóły odsyłam Was TU, najważniejsze przypominam: to akcja promująca podróżowanie rodzinne komunikacją miejską oraz mająca na celu uzyskanie specjalnych ulg na przejazdy z dziećmi. Po tym jak otrzymałam od Was zdjęcia z Waszych osobistych podróży rodzinnych, wpadłam na pomysł stworzenia z nich galerii, która zaistniałaby w przestrzeni miejskiej. By jednak jeszcze ją ubarwić pomyślałam, by dodatkowo wykonać zdjęcia z pomocą profesjonalnego fotografa. Chciałam, by uchwycił moją codzienność. Miało być prawdziwie, ale i bardzo wesoło jednocześnie. Jak to mówią "z jajem". Jak postanowiłam, tak zrobiłam. Zadzwoniłam do ulubionego, rodzinnego fotografa, o którym nie jeden raz już Wam pisałam. Sesje od 10 lat - ślub, rocznica ślubu, wszystkie ciąże, dzieci, urodziny babci, rocznica ślubu rodziców i jeszcze parę innych. Nie mógł być nikt inny jak Pan Zbyszek Kopyść z Foto21. Zgodził się od razu. Zadzwoniłam też do zarządu Przedsiębiorstwa Komunikacji Trolejbusowej w Gdyni, by zapytać o możliwość wejścia na teren zajezdni. Zgodę otrzymałam. 

 

To były ferie zimowe rok temu. Sesja zajęła nam dwa dni. Pierwszego dnia pojechaliśmy kolejką SKM z Sopotu do Gdańska i z powrotem. Drugi dzień spędziliśmy we wspomnianej gdyńskiej zajezdni trolejbusowej, gdzie nie tylko wykonaliśmy zdjęcia, ale wysłuchaliśmy ciekawostek o znajdujących się tam zabytkowych pojazdach. Dziewczynki miały okazję usiąść za kierownicami trolejbusów, co sprawiło im wielką FRAJDĘ. Był lekki mróz i pięknie świeciło słońce. To była świetna przygoda. Bardzo miło wspominamy te chwile. Z efektu jestem bardzo zadowolona. 

 

W maju z pomocą Gdyni Rodzinnej odbył się wernisaż wystawy zdjęć akcji Podróż za 2 uśmiechy. Wystawa stała się wędrującą. Mogliście na niej zobaczyć kilka zdjęć z tych wykonanych podczas profesjonalnej sesji. Teraz odsłaniam ich przed Wami dużo więcej. 

 

Serdecznie dziękuję Panu Zbyszkowi za świetne zdjęcia oraz zarządowi Przedsiębiorstwa Komunikacji Trolejbusowej za tak miłe przyjęcie na terenie zajezdni i umożliwienie wykonania zdjęć.  Smile A Wam za miłe słowa jakie do tej pory usłyszałam od Was na temat wystawy. I za wszystkie dyskusje na temat butów. Wink

Z autobusem na sesji zdjęciowej - Kolejka SKM

Z autobusem na sesji zdjęciowej - Kolejka SKMZ autobusem na sesji zdjęciowej - Kolejka SKM

Z autobusem na sesji zdjęciowej - Kolejka SKM Z autobusem na sesji zdjęciowej - Kolejka SKMZ autobusem na sesji zdjęciowej - Kolejka SKMZ autobusem na sesji zdjęciowej - Kolejka SKMZ autobusem na sesji zdjęciowej - Kolejka SKMZ autobusem na sesji zdjęciowej - Kolejka SKMZ autobusem na sesji zdjęciowej - GdańskZ autobusem na sesji zdjęciowej - GdańskZ autobusem na sesji zdjęciowej - GdańskZ autobusem na sesji zdjęciowej - GdańskZ autobusem na sesji zdjęciowej - GdańskZ autobusem na sesji zdjęciowej - GdańskZ autobusem na sesji zdjęciowej - GdańskZ autobusem na sesji zdjęciowej - GdańskZ autobusem na sesji zdjęciowej - Kolejka SKMZ autobusem na sesji zdjęciowej - Kolejka SKMZ autobusem na sesji zdjęciowej - Kolejka SKMZ autobusem na sesji zdjęciowej - Kolejka SKMZ autobusem na sesji zdjęciowej - w zajezdni trolejbusowejZ autobusem na sesji zdjęciowej - w zajezdni trolejbusowejZ autobusem na sesji zdjęciowej - w zajezdni trolejbusowejZ autobusem na sesji zdjęciowej - w zajezdni trolejbusowejZ autobusem na sesji zdjęciowej - w zajezdni trolejbusowejZ autobusem na sesji zdjęciowej - w zajezdni trolejbusowejZ autobusem na sesji zdjęciowej - w zajezdni trolejbusowejZ autobusem na sesji zdjęciowej - w zajezdni trolejbusowejZ autobusem na sesji zdjęciowej - w zajezdni trolejbusowejZ autobusem na sesji zdjęciowej - w zajezdni trolejbusowejZ autobusem na sesji zdjęciowej - w zajezdni trolejbusowejZ autobusem na sesji zdjęciowej - w zajezdni trolejbusowejZ autobusem na sesji zdjęciowej - w zajezdni trolejbusowejZ autobusem na sesji zdjęciowej - w zajezdni trolejbusowejZ autobusem na sesji zdjęciowej - w zajezdni trolejbusowejZ autobusem na sesji zdjęciowej - w zajezdni trolejbusowejZ autobusem na sesji zdjęciowej - w zajezdni trolejbusowejZ autobusem na sesji zdjęciowej - w zajezdni trolejbusowejZ autobusem na sesji zdjęciowej - Gdynia

Komentarze:
Dodaj swój komentarz
Nick / Imię
Treść komentarza
Stolica Polski
Dodany przez: Frjda nad morzem
Data dodania: 2016-02-12
@Gdynia Moje Miasto proszę się nie denerwować. Doskonale odróżniam autobusy od trolejbusów. :-) Proszę nie tylko patrzeć na zdjęcia, ale także przeczytać tekst. We wpisie jest wszystko napisane, wyjaśnione. Zresztą zdjęcia są także odpowiednio podpisane. Pierwotny tytuł miał być następujący: \"Z komunikacją miejską na sesji zdjęciowej\", ale jako blogerka promująca taką formę rodzinnego podróżowania pragnę dotrzeć także do tych osób, które na razie nie chcą się do tego przekonać, a hasło \"komunikacja miejska\" działa na nich wręcz jak płachta na byka. Dlatego użyłam słowa \"autobus\" jako coś, co najszybciej kojarzy się z transportem publicznym zdecydowanej większości ludzi. Miał być krótki, intrygujący tytuł. Miał zaciekawić. W całej sesji zdjęciowej nie widać ani jednego autobusu. Są natomiast kolejka SKM, tramwaje, trolejbusy. Jako że nie jestem nigdzie zrzeszona, nie opowiadam się po żadnej ze stron, promuję komunikację miejską jako całość, bo podróżuję różnymi jej środkami. Dlatego też jest autobus. :-) Pozdrawiam serdecznie i życzę wszystkiego dobrego. :-)
Dodany przez: Gdynia Moje Miasto
Data dodania: 2016-02-02
Jak to są autobusy to ja jestem ksiądz. Trolejbusy.. Ludzie nie mylcie pojęć, autobus a trolejbus to dwie zupełnie inne rzeczy :/
Dodany przez: Gdynia Moje Miasto
Data dodania: 2016-02-02
Jak to są autobusy to ja jestem ksiądz. Trolejbusy.. Ludzie nie mylcie pojęć, autobus a trolejbus to dwie zupełnie inne rzeczy :/
Dodany przez: Leszek S
Data dodania: 2016-01-22
Bardzo fajnie i miło zarówno widać że Pani jak i Dzieciom , w końcu to przyjazna komunikacji środowisku i jedna z 3 w Polsce , gratuluje pomysłu i pozdrawiam !!!
Dodany przez: Anonimowy
Data dodania: 2016-01-20
Ciężko mi zrozumieć, ale podziwiam za odwagę.
Dodany przez: Anonimowy
Data dodania: 2016-01-20
Ciężko mi zrozumieć, ale podziwiam za odwagę.