VOUCHER SPACERUJ Z FRAJDĄ
Home Menu

Wystawa zdjęć akcji Podróż za 2 uśmiechy zawitała do Slow Cafe

Wystawa zdjęć akcji Podróż za 2 uśmiechy zawitała do Slow Cafe


Miło mi Was, DRODZY FRAJDOWICZE, poinformować, że wystawa zdjęć akcji Podróż za 2 uśmiechy tym razem zawitała do wesołej, rodzinnej klubokawiarni Slow Cafe. W ostatnią niedzielę ja, moja szanowna rodzinka oraz przesympatyczni właściciele tego miejsca razem główkowaliśmy jak najlepiej rozmieścić fotografie na ścianach. Po 1,5 godzinnej pracy powstał efekt końcowy, który uważam za absolutnie wyśmienity! I nie będę Wam wiele więcej w tej kwestii zdradzać. Sami się o tym przekonajcie przyjeżdżając na Wiczlino.


Wszystkim tym, którzy zaglądają tu po raz pierwszy i tym, którzy jeszcze dokładnie nie wiedzą na czym polegała akcja Podróż za 2 uśmiechy, zrobię małe przypomnienie.


Podróż za 2 uśmiechy to akcja promująca rodzinne podróżowanie komunikacją miejską oraz mająca na celu pozyskanie zniżki na takie właśnie przejazdy. Moim marzeniem jest, by w Trójmieście powstał wakacyjny bilet rodzinny na podróżowanie autobusami, trolejbusami, tramwajami, kolejką SKM czy teraz także PKM dla wszystkich opiekunów dzieci, bez względu na liczbę małych podopiecznych. Czyli taki uśmiech dziecka jadącego na wycieczkę i uśmiech jego opiekuna płacącego mniej za bilety.


Akcję ogłosiłam w lipcu 2014 roku i polegała ona na przesyłaniu do mnie przez trójmiejskie rodziny zdjęć z własnych wakacyjnych, miejskich wycieczek. Powstała z tego całkiem miła galeria. Później narodził się pomysł, by z nadesłanego materiału stworzyć wystawę. Po to, by świat więcej o naszej akcji usłyszał. Wystawa to jednak nie tylko zdjęcia nadesłane przez trójmiejskich rodziców. To także niewielka część mojej profesjonalnej sesji zdjęciowej w pojazdach komunikacji miejskiej Gdańska, Gdyni i Sopotu. Wykonał ją pan Zbigniew Kopyść z Foto21, mój wieloletni fotograf rodzinny.


Dziś wystawę mnożna oglądać w Slow Cafe, klubokawiarni rodzinnej, o której wkrótce napiszę Wam troszkę więcej. Dorota i Darek – właściciele tego miejsca to kolejne pozytywnie zakręcone osoby, które włączyły się do Podróży za 2 uśmiechy. Pierwszymi takimi osobami była moja rodzina i rodzice – autorzy zdjęć, następnie zarząd MZKZG, Gdynia Rodzinna, Pan Zbyszek z Foto21, Agnieszka z LOKS, Przedsiębiorstwo Komunikacji Trolejbusowej PKT, Ola i Ania z Galerii Malucha, Gdynia Infobox, firma Seatech Engineering , Agnieszka z Ciuciubabki i ZKMGdynia. Patronat medialny objęli: Radio Gdańsk i Kurier Gdyński, ale także magazyn Together i Maluchy3miasta. Ogromne wsparcie dostałam też ze strony czytelników mojego bloga oraz uczestników wydarzeń towarzyszących wernisażowi (przejażdżka zabytkowym trolejbusem oraz pogadanka o podróżowaniu komunikacja miejską). Dziękuję, dziękuję, dziękuję!!! Wszystkim!!!


Kochani!! Wierzę, że nam się uda. I wszystkim sceptykom utrzemy wtedy nosa. SmileSmileSmile


Dorotka ma też ciekawe pomysły na to, by urozmaicić fakt, że wystawa zajechała do Slow Cafe. Może to będzie jakieś spotkanie, może porozmawiamy sobie o całej tej akcji, może o podróżowaniu po Trójmieście, a może gdzieś dalej? Polska, świat? Co Wy na to? Jesteście chętni na takie spotkanie? A może macie jeszcze inne, własne propozycje?


Piszcie!!! Smile I koniecznie zajrzyjcie do Slow Cafe, tam jak zawsze wiele się dzieje.


Podróż za 2 uśmiechy w Slow CafePodróż za 2 uśmiechy w Slow CafePodróż za 2 uśmiechy w Slow CafePodróż za 2 uśmiechy w Slow CafePodróż za 2 uśmiechy w Slow CafePodróż za 2 uśmiechy w Slow Cafe

Komentarze:
Dodaj swój komentarz
Nick / Imię
Treść komentarza
Stolica Polski
Nie dodano żadnego komentarza