VOUCHER SPACERUJ Z FRAJDĄ
Home Menu

SPOTKAJMY SIĘ W ZABYTKOWYM TROLEJBUSIE

SPOTKAJMY SIĘ W ZABYTKOWYM TROLEJBUSIE

 

 

Wędrująca wystawa zdjęć akcji Podróż za 2 uśmiechy dobiega końca. W związku z tym zapraszam Was na miłe jej zakończenie. Dzięki uprzejmości Przedsiębiorstwa Komunikacji Trolejbusowej PKT w Gdyni wspólnie, rodzinnie przejedziemy się zabytkowym trolejbusem. Ja wystąpię w roli Waszego przewodnika, Wy w roli wesołych podróżnych. Co Wy na to? Piękny początek wakacji?

 

Zapraszam serdecznie!

 

KIEDY WYRUSZAMY? - w sobotę, 25 czerwca 2016 roku

O KTÓREJ GODZINIE?-  w dwóch turach: o 11.00 i 13.00

SKĄD?- z przystanku Gdynia InfoBox

ZAPISY: info@frajdanadmorzem.pl

 

Długość trasy uzależniona jest robotami drogowymi. Na pewno pojedziemy do Orłowa do przystanku Orłowo SKM Klif. Jeśli jednak się uda dojedziemy do Sopotu do przystanku Sopot Reja, po czym z powrotem wrócimy do Gdynia InfoBox. 

 

Wystarczy, że zabierzecie ze sobą dobry humor. Embarassed

 

UWAGA! - wózki dziecięce będzie można na czas przejazdu zostawić w Gdynia Infobox. Proszę zgłosić się na recepcję, tam pracownicy wskażą miejsce przechowywania wózków. Dziękuję.

 

Pamiętajcie, że podróż trolejbusem to przyjazny środowisku i mieszkańcom sposób przemieszczania się.  Gdynia bierze udział w ciekawym projekcie CIVITAS DYN@MO. KLIKAJ, by się z tym zapoznać. Brawo!

 

Chciałabym tu przy okazji także szczególnie podziękować Stowarzyszeniu na rzecz promocji talentów Kuźni Talentów, Makaraka, Gdynia InfoBox, Slow cafe, Ciuciubabce, Galerii Malucha Fundacja Bomalihu, Foto21, LOKS, MZKZG, PKT Gdynia, firmie Seatech Engineering oraz Gdyni Rodzinnej (współorganizatorowi) i zaangażowanym Frajdowiczom za wielkie wsparcie w przygotowaniu wystawy zdjęć akcji Podróż za 2 uśmiechy.

 

Do zobaczenia w trolejbusie!

Autorką plakatu jest Agnieszka Majewska z LOKS

Przejażdżka zabytkowym trolejbusem

 

 

P.s. Przypominam, że na blogu już można podpisać PETYCJĘ w sprawie uzyskania ciekawej oferty biletu rodzinnego na przejazdy komunikacją miejską w Trójmieście. Razem możemy osiągnąć cel. Wesprzyjcie proszę akcję. Dziękuję. 

 

PODPISZ PETYCJĘ TU: KLIK

 Podpisz petycję

Komentarze:
Dodaj swój komentarz
Nick / Imię
Treść komentarza
Stolica Polski
Nie dodano żadnego komentarza