Podróż za 2 uśmiechy

Co na weekend z dzieciakami w Trójmieście?

Co na weekend z dzieciakami w Trójmieście?

Frajdowicze! Idą Święta! Radość wielka! Tym większa, że w ten weekend nie można się z dzieciakami nudzić. Oto kilka moich propozycji jak spędzić miło wspólnie czas. Smile


Zacznę od Gdyni, bo to właśnie w Gdyni, wydaje mi się, najwięcej ciekawych rzeczy będzie się działo. Od godziny 11.00 w Pomorskim Parku Naukowo Technologicznym będzie odbywać się ŚWIĄTECZNE SPOTKANIE RODZINNE,  a tuż po nich piękne kolędy zaśpiewają dzieci i młodzież z zespołów Wiercipięty, Granda, Luz, To i Owo, Hiciorki. Część z nich znam i gorąco polecam! SmileW niedzielę o godzinie 12.00 kawiarnia rodzinna Ciuciubabka zaprasza na przedświąteczne czytanie bajek, a Mała Gdyńska Filharmonia na koncert Perkusja i jej świąteczne rytmy.


Coś ta 12.00 godzina w niedzielę jest tym razem bardzo oblegana. O tej porze można będzie także zobaczyć spektakl w Teatrze Gdynia Główna Wielkie Ciasto.

Frajdowicze! Słyszeliście o tuBazie? Wiecie, że tuBaza zamieniła stajnię, budynek hipoterapii, lonżownię i dworek w Kolibkach w żywe centrum sztuki, architektury, i designu? Jeśli nie to warto pojechać tam w ten weekend na dni otwarte tuBazy. Sobota i niedziela w godzinach 12.00-17.00.

W Sopocie warto zajrzeć do Zatoki Sztuki. Planowany jest Kiermasz Świąteczny i cykl Czytamy Dzieciom.

W Sopocie powstało też coś fantastycznego – teatr muzyczny dla dzieci, w którym grają dzieci. W najbliższą sobotę będzie można zobaczyć spektakl Baśń o Bolku i Lolku – Królowa Zima.


W Gdańsku trwa Wielka Fabryka Świętego Mikołaja. My tam nie dotarliśmy, ale słyszałam już od rodziców kilka pozytywnych opinii o tym wydarzeniu i jedną kiepską. Wszytskie dzieciaki jednak były zadowolone.


Jeśli jednak macie ochotę na wielką przygodę z hokejem, który od jakiegoś czasu znów fantastycznie działa w Trójmieście to zapraszam Was serdecznie na trening otwarty, podczas którego dzieci będą mogły spróbować się na lodzie, przetestować kije…a zresztą zobaczcie sami. Smile Polecam również FILM.


A jeśli nie tam , to może na Targ Węglowy na Jarmark Bożonarodzeniowy? Napić sie herbaty z przyjaciółmi, popatrzeć na świąteczne ozdoby?


My wciąż się zastanawiamy jaką atrakcję wybrać. Na pewno mamy w planach robienie w domu świątecznych kartek. Pisałam Wam o tym w zeszłym roku TU. A jak się uda, to jeszcze ulepimy pierogi. Smile


Bawcie się świetnie! Wink


Komentarze:
Dodaj swój komentarz
Nick / Imię
Treść komentarza
Stolica Polski
Nie dodano żadnego komentarza