VOUCHER SPACERUJ Z FRAJDĄ
Home Menu

Co na weekend z dzieciakami w Trójmieście?

Co na weekend z dzieciakami w Trójmieście?

Ferie trwają w najlepsze. Wiele się dzieje w wielu miejscach. Ośrodki sportu, młodzieżowe domy kultury, teatry, kawiarnie, place zabaw proponują różnego rodzaju zajęcia i zabawy dla najmłodszych. A jakie propozycje mamy na ten weekend?


Gdynia

Pamiętacie jak pisałam o „Kopciuszku”? Jest szansa, by w najbliższy weekend zobaczyć to widowisko, tym razem w Centrum Riviera. Szczegóły TU

Wiele atrakcji dla dzieciaków ma też kino Helios w Rivierze. Zajrzyjcie TUTAJ.

Natomiast Klub Filmowy zaprasza na niedzielny poranek filmowy Mała Żyrafa. Najmłodsi wraz z rodzicami będą mieli okazję zobaczyć film „Tato nie bój się dentysty”. Szczegóły TU

Jeśli nie teatr, nie kino to może mecz? Koszykarki Riviera Gdynia przygotowały dla dzieci i młodzieży do 18 lat niespodziankę na najbliższy sobotni mecz – wstęp wolny na legitymację szkolną.

Gdańsk


Nadbałtyckie Centrum Kultury zaprasza na wystawę ilustracji do utworów Juliana Tuwima dla dzieci, których autorami są Polscy graficy. Tu Tuwim można oglądać do 23 lutego w Ratuszu Staromiejskim.

Z okazji rocznicy urodzin, a zarazem śmierci Jana Heweliusza (zmarł w dniu swoich urodzin 28 stycznia) w Gdańsku w najbliższą sobotę odbędzie się gra miejska śladami znanego astronoma. Początek o godzinie 10.00 w Gdańskim Centrum Informacji Turystycznej.

Sopot


W Zatoce Sztuki też czytają dzieciakom. Może być wyjątkowo spektakularnie, bo czytać będzie Trójmiejska Grupa Improwizacji Teatralnych.

Ja osobiście pomimo mrozu polecam Wam zabawy na świeżym powietrzu. Wyjdźcie na sanki, idźcie na łyżwy, wybierzcie się na narty. Dotleniajcie się ile można i póki można!


Bawcie się świetnie!Smile

 

 

 

Komentarze:
Dodaj swój komentarz
Nick / Imię
Treść komentarza
Stolica Polski
Nie dodano żadnego komentarza