VOUCHER SPACERUJ Z FRAJDĄ
Home Menu

Zapraszam na wiosenny spacer po Gdyni pod hasłem Mam marzenie i nie zawaham się je spełnić

Zapraszam na wiosenny spacer po Gdyni pod hasłem Mam marzenie i nie zawaham się je spełnić

Drodzy Frajdowicze!

 

 

Po raz kolejny, w imieniu swoim, Gdyni Rodzinnej i Koła Przewodników Gdyńskich PTTK mam ogromną przyjemność zaprosić Was na wiosenny rodzinny spacer po Gdyni pod hasłem "Mam marzenie i nie zawaham się je spełnić". Zapraszam wszystkich, którzy jeszcze Gdyni nie znają, a także tych, którzy ją znają, ale mają ochotę miło spędzić czas i sprawdzić swoją wiedzę. Zapraszam rodziny z malutkimi dziećmi (trasa spaceru ułożona jest tak, by spacerowicze z wózkami dziecięcymi mogli komfortowo z nami wędrować), a także tymi całkiem dużymi. Będziemy się świetnie bawić. Oto szczegóły naszej gdyńskiej wyprawy:

 

 

 

Gdzie zaczynamy: Skwer Plymouth (przy skrzyżowaniu ulic Świętojańskiej i Alei Marszałka Piłsudskiego)
Kiedy: w sobotę, 21 marca 2015 roku o godzinie 11:00 (spacer potrwa od 2,5 do 3 godzin)
Gdzie zakończymy: Molo Południowe w Gdyni
Zapisy: Udział w spacerze jest bezpłatny, obowiązują jednak zapisy pod adresem e-mail: rodzina@gdynia.pl . Szczegóły pod numerem telefonu: 58 668 83 85
Marzeniowy spacer będzie inauguracją mapy z trasą rodzinnego spaceru po Gdyni powstałej we współpracy z Gdynią Rodzinną.
Gotowi na takie aktywne świętowanie Pierwszego Dnia Wiosny?
Ubierzcie się dopowiednio, najlepiej na cebulę, by być przygotowanym na każde warunki pogodowe. Parasol też się może przydać. Spakujcie również kanapki, może nawet herbatę w termosie. Do tego dołączcie jeszcze dobry humor i będzie wspaniale.
Do zobaczenia na starcie. :-)
Komentarze:
Dodaj swój komentarz
Nick / Imię
Treść komentarza
Stolica Polski
Dodany przez: Frajda nad morzem
Data dodania: 2015-03-21
Frajdowicze, którzy wyraziliście chęć udziału w spacerze. Niech Was deszcz nie odstrasza. Nie rezygnujemy z wędrówki po Gdyni. Ubierzcie się ciepło i zabierzcie parasole. Będę na Was czekać o 11.00 na Skwerze Plymouth. :-)