VOUCHER SPACERUJ Z FRAJDĄ
Home Menu

Zapraszam na piknik: Mamo! Grasz w zielone?

Zapraszam na piknik: Mamo! Grasz w zielone?

 

Drogie Mamy, a także Babcie,Nianie, Dziadkowie i Tatowie!Trwa pachnący maj, wkrótce wakacje. Czas rozpocząć piknikowy sezon!

 

Mamo! Zagrasz z nami w zielone?


27 maja o godzinie 11.00 serdecznie zapraszam Was i Wasze maluchy na kolorowy i wesoły piknik. Spotkajmy się przy wielkim drewnianym stole w Parku Rady Europy w Gdyni (blisko Teatru Muzycznego w Gdyni).

 

 

Tuż przed piknikiem zapraszam Was na spacer z przewodnikiem po Bulwarze Nadmorskim im. Feliksa Nowowiejskiego w Gdyni.


Start: godzina 10.00
Gdzie: Hotel Dom Marynarza przy Al. Marszałka Piłsudskiego 1.


Przemaszerujemy przez bulwar prosto na miejsce pikniku. Spacer potrwa około 1 godziny.

 

Bardzo proszę Was o zapisy, abym mogła się mniej więcej zorientować na jaką ilość szalonych Mam się szykować.

Zapisy: info@frajdanadmorzem.pl

 

UWAGA! Podczas pikniku będziemy zbierać dary dla Hospicjum Bursztynowa Przystań w Gdyni.Do współpracy zaprosiłam gdyńskie blogerkami, właścicielki klubokawiarni i twórczynie różnego rodzaju warsztatów czy klubów dla dzieci, które przez dwa lata mojego blogowania miałam okazję bliżej poznać.


Będzie się działo! Będą zabawy, warsztaty, konkurs fotograficzny, pogadanki, pyszne smakołyki, spacer po Bulwarze Nadmorskim i nawet skakanie w gumę. Pamiętacie może jeszcze dziesiątki?


Zabawy i inne atrakcje przygotują dla Was:


Slow Cafe - przemiła klubokawiarnia z bardzo serdeczną i ciepłą Dorotką na czele. Na dobre wpisała się już w krajobraz Wiczlina i mapę gdyńskich atrakcji dla dzieci. Absolutnie!
Ciuciubabka - chwilę po Slow Cafe poznałam Agnieszkę z Ciuciubabki. Agnieszka uwierzyła kiedyś Disney'owi i dobrze na tym wyszła. A jak? Wszyscy możecie zobaczyć to w jej uroczej klubokawiarni. Koniecznie!
Lilki Szpilki - kiedyś wciąż gdzieś słyszałam: Lilki Szpilki, Lilki Szpilki i Lilki Szpilki. Myślałam, że są co najmniej dwie. W końcu wybrałam się na tajemniczą werandę przy ulicy Starowiejskiej, zakochałam się w miejscu i dowiedziałam, że te dwie to tak naprawdę ona jedna. Agnieszka. I szyje.
LOKS/Bańcik - świetne grafiki, warsztaty szyciowe, dla wielu po prostu Aga Bańcik. Poznałam ją na wspomnianej Lilkowej werandzie. Zachwyciła mnie opowieściami o swoim rodzinnym domu na wschodzie kraju i tym jak to trolejbusem przydźwigała ze sobą swoją ukochaną mszynę do szycia.
Siostry Szyją - Mam tę moc, czyli siła sióstr, czyli Siostry Szyją świetne rzeczy. I do tego fantastycznie działają dla dobra Oksywia. Tylko chwalić. Świetna energia!
Agnieszka Darska Fotografia Rodzinna - nasze córki chodziły razem do przedszkola. Tak się poznałyśmy i od jakiegoś czasu nawzajem wspieramy. Ma świetne oko, dobre pomysły i emanuje spokojem. A do tego jest niezwykłą estetką. To chyba wszystko to czego profesjonalny fotograf potrzebuje najbardziej.
Joanna Omilian - animatorka zabaw z muzyką w tle. Asia była nauczycielką grupy jednej z moich córek w przedszkolu. Grupa Słonek bardzo ją kochała. To była wyjątkowa grupa i wyjątkowa wychowawczyni. A teraz znów mile mnie zaskoczyła jako autorka ksiązki Kiedy mnie jeszcze nie było  na świecie.
Makaraka - studio aktywności dziecięcej - jednego bardzo żałuję! Tego, że Makaraka nie powstała odrobinę wcześniej. Wtedy kiedy moje dwie starsze córki były zupełnie małe. Byłoby mi jeszcze łatwiej kolorować codzienność. Karolina i Magda zdecydowanie wiedzą jak to robić, mają niczym nieograniczoną wyobraźnię. Ciekawe czym Karolina i Magda jeszcze zaskoczą?
Deco Hobby - moje Frajdowe krzesło, które odmalowałam podczas warsztatów nadawania meblom drugiego życia miało wielkie powodzenie na aukcji ciekawych przedmiotów podczas koncertu charytatywnego Gramy dla Bohatera Borysa. Ale właściwie wcale mnie to nie dziwiło. U Oli wyczarujecie cuda, cudeńka!

 

Miło jest mi zakomunikować, że do naszego grona w ostatniej chwili dołączyła Galeria Malucha. W ostatnich dniach to wlaśnie tam odbył się wernisaż wystawy zdjęć akcji Podróż za 2 uśmiechy. Natomiast Ola zachwyciła mnie swoją pomysłowością. Podczas piątkowego wieszania zdjęć w Galerii aż nie wierzyłam w to co usłyszałam o tym jakie rzeczy można wyczarować z kartonu. Ola to wie. I mam nadzieje, że się z nami tym trochę podzieli.

 

W naszej piknikowej drużynie miała też być Beata z Cuda i smaki regionu. Niestety ważne rodzinne sprawy pokrzyżowały jej plany. Ale trzyma za nas kciuki, za dobrą zabawę i za piekną pogodę. Dziękujemy.

Drogie Mamy, jeśli jeszcze nie miałyście okazji poznać tych wspaniałych dziewczyn to ogromnie się cieszę, że stwarzam Wam ku temu okazję.Wystarczy zabrać dobry humor. Świetna zabawa murowana.

 

Piknik patronatem objęły Panie z czasopisma Maluchy3miasta i Gdyni Rodzinnej. Widzicie drogie Mamy. Siła jest kobietą. Takie to będzie babskie wydarzenie. Smile

 

Do zobaczenia na pikniku! Smile


 

Komentarze:
Dodaj swój komentarz
Nick / Imię
Treść komentarza
Stolica Polski
Dodany przez: Frajda nad morzem
Data dodania: 2015-05-25
WAŻNE! Do wszystkich wybierających się na piknik \"Mamo! Grasz w zielone?\". Podczas pikniku zbierane będą dary na gdyńskie Hospicjum Bursztynowa Przystań. Oto co jest tam w tej chwili potrzebne: - pampersy dla dzieci większych i młodzieży rozmiar S - soczki do picia dla dzieci typu Bobofruty itp. Z góry bardzo dziękuje tym wszystkim, którzy zechcą pomóc