Podróż za 2 uśmiechy

ZAINSPIRUJ SIĘ NA WAKACJE I SPOTKAJ SIĘ Z FRAJDĄ W SOPOTECE

ZAINSPIRUJ SIĘ NA WAKACJE I SPOTKAJ SIĘ Z FRAJDĄ W SOPOTECE

 

Frajdowicze! 

 

Wakacje tuż tuż. Zostajecie z dziećmi w Trójmieście i nie macie pomysłu na to jak je ciekawie spędzić? Przyjdźcie na spotkanie ze mną w SOPOTECE przy ulicy Tadeusza Kościuszki 14 już 21 czerwca, w środę, o godzinie 18.00. Podzielę się doświadczeniem z moich podróży z dziećmi komunikacją miejską po Gdańsku, Gdyni i Sopocie. Podpowiem gdzie zjarzeć, gdzie miło i kreatywnie spędzić czas, gdzie odkryć najciekawsze tajemnice miast i świetnie się przy tym bawić.

 

UWAGA! GOŚCIEM SPECJALNYM moich warsztatów będzie Pan Krzysztof Rudziński - Pełnomocnik Marszałka Województwa Pomorskiego ds. Integracji Transportu. Będzie okazja podyskutować na temat funkcjonowania biletu elektronicznego na terenie Pomorza. 

 

Zapowiada się bardzo ciekawie. ZAPRASZAM SERDECZNIE!

 

 

SOPOTEKA,  środa, 21 czerwca, godzina 18.00.

 

Oto szczegóły spotkania:

 

"PODRÓŻ ZA 2 UŚMIECHY: WAKACJE, czyli jak i gdzie podróżować z dzieckiem komunikacją miejską po Trójmieście.”

 

 

Rodzinne wycieczki to ten rodzaj aktywności, który niezwykle pogłębia więź rodzica z dzieckiem. Wakacje to świetny czas, by wyruszyć z dziećmi na wycieczki po Trójmieście komunikacją miejską. Jednak nie każdemu przychodzi to łatwo. Z pewnością potrzebna jest odwaga, umiejetność dobrej organizacji wyprawy, pomysły. Jak się do tego przygotować, skąd czerpać inspiracje, jak przełamać lęk przed dalszą wyprawą środkami komunikacji miejskiej i w końcu gdzie zabrać malucha, by wszyscy byli zadowoleni? Na te i inne pytania odpowiedzą Wam:

Danka Ślipy - mieszkanka Gdyni, mama trzech dziewczynek, blogerka i licencjonowany przewodnik po Trójmieście, która podzieli się swoim doświadczeniem i pomysłami

oraz 

Krzysztof Rudziński - Pełnomocnik Marszałka Województwa Pomorskiego ds. Integracji Transportu, który przedstawi założenia i praktyczne funkcjonowanie biletu elektronicznego w województwie Pomorskim.  

 

Na warsztaty można przyjść z dzieckiem. Serdecznie zapraszam rodziców, opiekunów, dziedków i wszystkich tych, którzy mają ochotę się z nami zobaczyć. :)

 

WYDARZENIE NA FB.

 

Drodzy Frajdowicze! Nie mogę się już doczekać. Do zobaczenia. 

 SPOTKANIE Z FRAJDĄ W SOPOTECE

Komentarze:
Dodaj swój komentarz
Nick / Imię
Treść komentarza
Stolica Polski
Nie dodano żadnego komentarza