VOUCHER SPACERUJ Z FRAJDĄ
Home Menu

Z okazji Dnia Dziecka wybierzcie się na lekcję golfa

Z okazji Dnia Dziecka wybierzcie się na lekcję golfa

Golf jest dla snobów, starszych panów i bogaczy. Nic bardziej mylnego! To sport dla każdego już za niewielkie pieniądze. W ostatnią niedzielę był Ogólnopolski Dzień Golfa. Z tej okazji na polu golfowym Sierra Golf Club był Dzień Otwarty. Każdy, bez względu na wiek, zasób finansowy czy… humor mógł przyjechać i spróbować się z golfowym kijem i piłeczką. Postanowiliśmy wybrać się tam całą rodzinką. Cztery godziny gry spędzone na świeżym powietrzu, w miłym towarzystwie, pod okiem świetnych fachowców spowodowały, że wróciliśmy do domu absolutnie zachwyceni tym miejscem. Nie wiedzieliśmy, że jest jednym z najlepszych w Polsce, znane też w Europie. Po wizycie tam wcale nas to nie dziwi. Smile


Drodzy Rodzice! W zeszłym roku na Dzień Dziecka polecałam Wam wędrówkę (świetną! Smile) szlakami Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego.


Jako że uwielbiam kolorować sobie życie i wciąż szukam zupełnych nowości, niecodziennych wrażeń, emocji w tym roku wcieliłam w życie moje małe marzenie o golfie, przetestowałam i gorąco zachęcam Was do spędzenia jednego dnia na polu golfowym Sierra Golf Club. Rodzinny trening pod okiem doskonale przygotowanego do prowadzenia zajęć fachowca, świeże powietrze, słońce, smaczna zupa w restauracji Domu Klubowego mogą sprawić wielki uśmiech na twarzy Waszego dziecka. A do tego ech! ten powiew odrobiny luksusu. Smile Zajrzyjcie na stronę TU. Nauka gry w golfa dla dzieci za miesiąc kosztuje 60 zł. Zajęcia odbywają się raz w tygodniu w niedzielę. Jest możliwość także zorganizowania urodzin dla dziecka. O szczegóły zapytajcie telefonicznie lub mailem.


Dziękujemy organizatorom wydarzenia za fantastycznie spędzony czas. Z pewnością jeszcze kiedyś do Was przyjedziemy.


Was drodzy Frajdowicze zapraszam do galerii zdjęć. Wink

Komentarze:
Dodaj swój komentarz
Nick / Imię
Treść komentarza
Stolica Polski
Nie dodano żadnego komentarza