VOUCHER SPACERUJ Z FRAJDĄ
Home Menu

WYRÓŻNIENIE DLA RODZINNEGO PRZEWODNIKA PO GDYNI

WYRÓŻNIENIE DLA RODZINNEGO PRZEWODNIKA PO GDYNI

 

 

Niesamowita wiadomość na początek roku! Pierwszy „Rodzinny Przewodnik po Gdyni” został wyróżniony przez Projekt „Turystyczna Rodzina PTTK” na 27. Ogólnopolskim Przeglądzie Książki Krajoznawczej i Turystycznej! Finał już w najbliższy weekend w Poznaniu. 

 

Czuję ogromną wdzięczność gdy myślę o tym, co przyniósł mi 2018 rok. Swoją premierę miał pierwszy "Rodzinny Przewodnik po Gdyni" mojego autorstwa a wg pomysłu Beaty Szadziul z Gdyni Rodzinnej i z kapitalną szatą graficzną Weroniki Hrynkieiwcz (dziś już Weroniki Olszewskiej). Odbyła się pierwsza edycja Rodzinnego Festiwalu Podróżniczego „Hakuna Matata”, który miałam przyjemność współorganizować z Karoliną i Magdą z Makaraka Studio Dziecięcej Aktywności. Do bardzo udanych mogę zaliczyć także turystyczny sezon ze mną w roli przewodnika po Gdańsku, Gdyni i Sopocie. Właściwie dla mnie pierwszy poważny sezon. Niebywale zatem ucieszyła mnie wiadomość, że pierwszy "Rodzinny Przewodnik po Gdyni" został wyrózniony przez Projekt „Turystyczna Rodzina PTTK” na 27. Ogólnopolskim Przeglądzie Książki Krajoznawczej i Turystycznej! Finał już w najbliższy weekend w Poznaniu. 

 

Na pewno zadziałała tu miłość. Miłość do podróży. Nie tylko dalekich, ale szczególnie tych bardzo blisko. Miłość do podróżowania z dziećmi. Do trolejbusów i muzeów. Do wspólnego odkrywania, zachwycania się, wzajemnego inspirowania tym co piękne, ważne, wartościowe, a często także mało doceniane, niezauważane. 

 

Te piękne rzeczy nie wydarzyłyby się, tego wszystkiego nie byłoby, gdyby nie niezwykli ludzie. 

Po pierwsze rodzina, która zawsze jest dla mnie największą inspiracją i wsparciem. 

Po pierwsze osoby, które stanęły na mojej drodze. Niezwykłe, z niesamowitą energią, pozytywnie spoglądające w przyszłość i pragnące zmieniać otaczającą rzeczywistość, kreować nową. Wierzę, że nie rządzi tym żaden przypadek.

Po pierwsze Wy Frajdowicze! Dajecie mi ogrom energii. 

 

Myślę, że to jest dobry moment, by Wam wszystkim serdecznie podziękować. 

 

Dziękuję Adasiu, drogie Dziewczynki, wspaniali Rodzice i Rodzeństwo oraz ukochana Babciu. 

Dziękuję Beato, Justyno, Weroniko, Arkadiuszu, Karolino, Magdo, Rafale, Jarku, Aniu, Jolu, Moniko i Basiu. 

Dziękuję Frajdowicze.

 

Sukces pierwszego Rodzinnego Przewodnika po Gdyni przerósł moje najśmielsze oczekiwania. Dostałam od jego czytelników, od Was, mnóstwo wspaniałych słów. Dziękuję za Wasze relacje z wycieczek, zdjęcia i uśmiechy.  Czy na tym koniec? Czy będzie więcej? Sama jestem bardzo ciekawa. Czas pokaże. Ale z miłości do wspólnych podróży, dzieciaków i piękna zawsze rodzą się dobre rzeczy. Tak myślę. Taka magia po prostu. 

 

Przewodnik dostępny był bezpłatnie w Miejskiej Informacji Turystycznej przy ulicy 10 lutego 24. Nakład został wyczerpany. Przewodnik można pobrać ze strony Gdyni Rodzinnej. 

 

Przewodnik dostępny jest do pobrania także w artykule:

 

„Rodzinny Przewodnik po Gdyni” wyróżniony.

 

Po więcej materiałów, także filmowych, na temat przewodnika zapraszam do artykułów:

 

Rodzinny Przewodnik po Gdyni.

 

Miasto widziane oczami dziecka.

 

Ściskam! :-)

#magia

 

 

 

 

Komentarze:
Dodaj swój komentarz
Nick / Imię
Treść komentarza
Stolica Polski
Dodany przez: Nina
Data dodania: 2019-01-31
Serdeczne gratulacje. Jestem szczęśliwą posiadaczką przewodnika - to pozycja, do której wracam bardzo często. Obowiązkowa dla każdego mieszkańca tego pięknego miasta. Pozdrawiam i życzę Państwu kolejnych sukcesów.
Dodany przez: Frajda nad morzem
Data dodania: 2019-01-31
Nino bardzo dziękujemy. Cieszymy się ogromnie!