VOUCHER SPACERUJ Z FRAJDĄ
Home Menu

Wspaniałych Świąt Bożego Narodzenia

Wspaniałych Świąt Bożego Narodzenia

 

 

Dobry Wieczór Frajdowicze!

 

Jestem niezwykle podekscytowana. Święta tuż tuż. Uwielbiam ten czas, blask pięknie ubranej choinki, zapach przyrządzanych ciast, grochu z kapustą i barszczu, pakowanie prezentów, przygotowywanie stołu wigilijnego. To napięcie, wyczekiwanie pierwszej gwiazdki, kolację i Świętego Mikołaja rozdającego prezenty, tłum ludzi, śmiech dzieci, śpiewanie kolęd, radość i kolejne dni w piżamie, ze smakołykami, słodkim lenistwem, z familijnym filmem, wesołe, cieplutkie i bardzo miłe. Takie są moje ulubione, wymarzone także na ten rok, Święta. Wam życzę Świąt właśnie takich, jakie Wy najbardziej lubicie. Cieszcie się radosnym czasem z tymi, których kochacie.

 

 

Wspaniałego Bożego Narodzenia kochani!

 

Właściwie to ja już jestem bardzo szczęśliwa. Wczoraj nasza najstarsza córka podarowała nam taki cudowny prezent. Nic więcej mi nie trzeba. :-)

Prezent od córki

 

P.s. Nie mogłam się powstrzymać. Czapkę mikołajową załączoną na zdjęciu podarowała mi moja ukochana mama, czyli #ukochanaBabciaMirka, która sama zrobiła ją kilka dni temu. Włożyła w to dzieło ogromną pracę, ale efekt jest doskonały czyż nie? Wspaniała! Musiałam zrobić sobie w niej zdjęcie.

 

Komentarze:
Dodaj swój komentarz
Nick / Imię
Treść komentarza
Stolica Polski
Nie dodano żadnego komentarza