VOUCHER SPACERUJ Z FRAJDĄ
Home Menu

Wsiadł do autobusu człowiek z liściem na głowie

Wsiadł do autobusu człowiek z liściem na głowie


Skąd czerpiecie inspirację? Inspirację do zabawy z dzieckiem, spędzania wolnego czasu z rodziną czy przyjaciółmi, na wakacyjny wyjazd albo na nowy biznes? Ja czerpię ją od dzieci, od otaczającego mnie świata, z ciekawych opowieści, z książek, filmów i bajek. Świetną inspiracją są dla mnie także zdjęcia. Wcale niekoniecznie te najlepsze, wartościowe artystycznie, wykonane przez profesjonalistów. Do pracy, którą dziś wykonałam z moją najmłodszą Smerfetką zainspirowało mnie zdjęcie, które moja znajoma  umieściła na FB. Przedstawiało ono prace plastyczne uczniów pewnej szkoły. Widziałam je tylko przez chwilkę, ale podziałało na mnie na tyle mocno, że postanowiłam spróbować pobawić się w to z własnym dzieckiem.


Trzy dni temu nazbierałyśmy liści po czym włożyłyśmy je w grubą gazetę. Dziś wyciągnęłyśmy piękne, wyprostowane, kolorowe listki, zrobiłam szablony twarzy, wzięłyśmy do ręki klej i zaczęłyśmy tworzyć fantazyjne liściaste fryzury. Zabawa była świetna! Bardzo liściasta! Ja zaszalałam i zrobiłam nawet liściasty kolczyk.Wink Jesteśmy niezwykle zadowolone z efektów naszej pracy. I myślę sobie, że to przecież może być początek wielkiej liściastej zabawy. Wiele razy dekorowałyśmy liśćmi szablony drzew, ale głowy? Tego jeszcze nie było. A może tak całe kreacje? Spódnice, sukienki? A może pluszowe miśki? Sypią się pomysły jak te liście z drzew. I siedzą nam teraz mocno w/na głowie. Smile

Liściaste fryzuryLiściaste fryzuryLiściaste fryzuryLiściaste fryzuryLiściaste fryzuryLiściaste fryzuryJesli spodobał Ci się wpis, zainspirowałam Cię do zabawy z dzieckiem zostaw komentarz albo daj lajka. Będzie mi szalenie miło. Smile Z liściastym pozdrowieniem Smile Dana!

 

 

Komentarze:
Dodaj swój komentarz
Nick / Imię
Treść komentarza
Stolica Polski
Dodany przez: Frajda nad morzem
Data dodania: 2015-11-08
Bardzo się cieszę, że się Wam spodobało. To bardzo proste, zachęcam do działania. :-) P.s. Też powiesiłam na ścianie. :-)
Dodany przez: esy i floresy
Data dodania: 2015-11-02
Piękne! Ty to masz talent! Chętnie powiesiłabym to sobie w domu ;)
Dodany przez: Karolina
Data dodania: 2015-10-31
O rany! Ale świetne! Poza tym masz talent, niby taki niepozorny szablon, a wygląda naprawdę profesjonalnie! ;)))