VOUCHER SPACERUJ Z FRAJDĄ
Home Menu

WhizTalk - MOJA WŁASNA HISTORIA

WhizTalk - MOJA WŁASNA HISTORIA

 

 

Gdy poproszono mnie, abym dała się sfotografować na „białej ściance” przypomniał mi się od razu film Co mi zrobisz jak mnie złapiesz i scena z cyklu: tych klientów nie obsługujemy. Wink Jeśli jej nie pamiętasz to KLIKAJ. Tu jednak całość odbyła się już w dużo przyjemniejszej atmosferze. 

 

A tak na poważnie zdjęcie to było tylko dopełnieniem ciekawej inicjatywy, której uczestnikami  już od ponad roku są mieszkańcy Gdyni. Chodzi o hasła, które bawią, motywują, skłaniają do refleksji, dodają sił, energii, poprawiają nastrój, powodują, że dzień staje się lepszy, a umieszczane są  w oknach trzeciego piętra budynku PPNT od strony skrzyżowania alei Zwycięstwa i ulicy Stryjskiej. WhizTalk to pomysł pracowników agencji marketingu strategicznego WhizBrand, której biura mieszczą się właśnie w tym miejscu. Może nie wszyscy z Was wiedzą, że autorem takiego hasła może być każdy z nas. Ja również wysłałam kilka swoich propozcyji. Część z nich pojawiła się już na budynku, co niezwykle mnie ucieszyło. Ucieszyło także to, że poproszono mnie o napisanie mojej własnej historii dotyczącej hasła Pora na film.

 

 

Oto tu możecie ją przeczytać: KLIK 

 

A o emocjach po obejrzeniu filmu BoyHood pisałam tu: KLIK

Pora na film

 

No to jak? Tworzysz? Stwórz własne hasło o tu: KLIK

 

Uwielbiam pozytywnych ludzi i takie inicjatywy, dlatego też koniecznie musiałam Wam o niej napisać. I cieszę się, że jestem częścią tego wspaniałego pomysłu. Smile

 

 

P.s. Moje obiecane dla Was zestawienie trójmiejskich muzeów, które warto odwiedzić z dziećmi jest w trakcie przygotowywania. Myślałam, że uda mi się je skończyć przed długim weekendem, jednak wpis dopieszczam i dopieszczam i jeszcze potrzebuję na to trochę czasu. Pomyślałam, by przekazać Wam odrobinę więcej wiedzy, niz pierwotnie zakładałam. Zaglądajcie na blog pod koniec tygodnia. Wtedy właśnie powinien się ukazać. Smile A będzie zaczynał się tak…

 

To wcale nie będzie wpis stworzony przez przewodnika po Trójmieście. To będzie wpis stworzony przez kobietę, która jest Mamą trójki dzieci, kocha zwiedzać, otaczać się pięknymi przedmiotami i kolorować sobie życie w możliwie łatwy, najprostszy, choć nieoczywisty sposób. I do tego wciąga w to własne dzieciaki. Przedstawiam Wam bardzo subiektywną listę trójmiejskich muzeów, które warto odwiedzić z milusińskimi.


I pamiętajcie! Już można podpisać PETYCJĘ w sprawie uzyskania ciekawej oferty biletu rodzinnego na przejazdy komunikacją miejską w Trójmieście. Razem możemy osiągnąć cel. Wesprzyjcie proszę akcję. Dziekuję. 

 

 

PODPISZ PETYCJĘ TU - KLIK

 

PODPISZ PETYCJĘ

Komentarze:
Dodaj swój komentarz
Nick / Imię
Treść komentarza
Stolica Polski
Nie dodano żadnego komentarza