VOUCHER SPACERUJ Z FRAJDĄ
Home Menu

WEEKEND Z ANGIELSKIM DLA DOROSŁYCH

WEEKEND Z ANGIELSKIM DLA DOROSŁYCH

 

 

W ostatnim czasie życie goni jak szalone. Praca, dom, dzieci. Często brakuje czasu dla siebie. Jesienią miałam okazję brać udział w weekendzie dla dorosłych z językiem angielskim i dziś uważam, że to była jedna z najlepszych rzeczy jaką mogłam sobie zafundować. To było 2,5 dnia ciągłej konwersacji wyłącznie po angielsku, w świetnym towarzystwie, z grami, rozmówkami, gotowymi pysznymi posiłkami i cudnym krajobrazem za oknem. Wciąż czuję niedosyt, a to dlatego, że takiej efektywnej nauki chciałoby się więcej. Dlatego też planuję kolejny raz uczestniczyć w podobnym weekendzie. Wszystkim gorąco polecam. 

 

Oto opinia, jaką wystawiłam dla American School i Margot Turzyński za profesjonalnie przygotowany jesienny weekend z językiem angielskim dla dorosłych. To jednak i tak tylko cząstka dobroci jaką mogłabym napisać. Margot to bardzo młoda osóbka. Mnie jednak ujęła i pozytywnie zaskoczyła konsekwencją, pracowitością oraz posiadaną wiedzą. Na rynku działa od niedawna. Poznałyśmy się rok temu przy okazji obozu językowego, w którym wzięły udział moje dzieci. Jesienią postanowiłam zrobić coś dla siebie. To był moment, gdy bardzo potrzebowałam pobyć sama, bez dzieci. Połączyłam przyjemne z pożytecznym. Odpoczęłam od rodziny i wzięłam udział w niesamowitym weekendzie. To była nauka i relaks jednocześnie. A poranny spacer po kaszubskich łąkach wspominam do dziś. Margot zapowiedziała, że chciałaby stworzyć cykl takiej aktywności dla dorosłych z angielskim. I nie zawiodła. Zapowiedź kolejnego weekendu już jest. Gorąco polecam!

 

Szczegóły poniżej:

 

Oferta kursów weekendowych to doskonała propozycja dla wszystkich, którzy chcą nabrać płynności w mówieniu, poszerzyć zasób słownictwa z języka angielskiego, przyswoić zwroty języka specjalistycznego, a także odpocząć na łonie natury poza miastem i świetnie się bawić.

Kursy weekendowe organizujemy dla klientów indywidualnych (grupy 4-6 osobowe) oraz dla firm. Podczas weekendów integracyjnych przygotowujemy zajęcia, ale także wiele aktywności i gier wzmacniających tzw. team work. 

Oferujemy również przygotowanie weekendów na specjalne zamówienie, dla gotowej zebranej grupy. 

 

Kurs trwa dwa dni; rozpoczyna się w piątek po południu i kończy w niedzielne popołudnie. 

 

Najbliższy termin WEEKENDU Z JĘZYKIEM ANGIELSKIM: 2-4 czerwca 2017. 

Miejsce: PRZYWIDZ, piękne Hobbitowe Wzgórza

 

Cena dwudniowego kursu: 489 zł

 

W cenie:

- zakwaterowanie (2 noclegi)

- wyżywienie (3 posiłki dziennie) 

- materiały

- realizacja programu: konwersacje i panele dyskusyjne, gry planszowe i karciane, zajęcia z języka specjalistycznego (przykładowo Business English, Medical English), zwroty używane przez native speakerów, idiomy, czasowniki frazowe, dialogi sytuacyjne, aktywny wypoczynek połączony z ofertą edukacyjną, czyli konwersacje na kajakach, podczas spacerów.

Oferujemy zniżki dla małżeństw i par. 

 

Wymagany poziom: średnio-zaawansowany i zaawansowany. Nie są Państwo pewni na jakim są poziomie? Zapraszamy do rozmowy telefonicznej! 

 

Frajdowicze, to kto jest chętny? 

 

Polecam także LETNIE OBOZY JĘZYKOWE DLA DZIECI. Cała rozpiska, daty, plan zajęć (niezwykły!!!) dostępny jest na stronie American School. Również gorąco polecam! Testowane na moich dzieciach. 

 

Tymczasem zobaczcie w jakich pięknych okolicznościach przyrody planowany jest weekend z angielskim dla dorosłych. 

Zapraszam także na FB AMERICAN SCHOOL AND CAMPS

Hobbitowe Wzgórza

 

 

Komentarze:
Dodaj swój komentarz
Nick / Imię
Treść komentarza
Stolica Polski
Nie dodano żadnego komentarza