VOUCHER SPACERUJ Z FRAJDĄ
Home Menu

W najbliższy weekend rozpoczynają się wakacje!

W najbliższy weekend rozpoczynają się wakacje!

Pamiętacie piosenkę? Lato czeka! Wspaniale! Zaczynają się wakacje, z tej okazji w ten weekend wiele będzie się działo! Zobaczcie sami. Nie wiadomo co wybrać. 

Najwięcej propozycji mam dla Was w Gdyni. Trwa Święto Morza. W ciągu najbliższych dni jeszcze wiele się wydarzy. Zajrzyjcie TU  oraz na stronę Gdyni Rodzinnej .


Jeśli macie w domu starsze dziewczynki lubiące szyć polecam ciekawe warsztaty tworzenia bikini w tuBazie.

Wakacje w Trójmieście to plaża, morze, piasek i sporty wodne. Prezydent Miasta zaprasza na Rodzinny Piknik do Orłowa. Uwaga! Będzie poławianie bursztynu!

Ja osobiście czekam na Gdynia Playground. To już czwarta edycja. Macie ochotę pozostawić coś po sobie? A może tak pomalować falochron? Polecam. W zeszłym roku bawiłyśmy się świetnie, zajrzyjcie TU.

Plaża to także teatr. Scena Letnia w Orłowie już w ten weekend zaprasza na cykl: Cała Polska czyta dzieciom .


Ważne wydarzenia to Targi Będę Mamą w Gdyńskiej Hali Widowiskowej. Jeśli się uda chętnie wysłucham opowieści pani Guć o dalekich podróżach z dziećmi.

I coś nie dla skowronków, ale za to dla fanów sportów: Nocny przejazd rowerowy

W Sopocie odbędzie się Koszykarski Dzień Ojca, a w Gdańsku wielkie otwarcie Fun Arena i wielkie święto: 120 lat Latarni Morskiej w Nowym Porcie. Atrakcji dla dzieci będzie co niemiara. Jeśli te dwie wielkie imprezy Wam nie odpowiadają to może tak przejażdżka rowerowa i ognisko? Szczegóły TU.


Ja mam w planach zacząć wakakcje z moją rodzinką piknikiem na plaży o ….7 rano! Tak, dobrze czytacie! Pisałam już na Frajdzie o tym kilka razy. Przynajmniej raz w roku robimy sobie śniadanie na plaży. A czemu tak wcześnie? Bo wtedy plaża jest cała tylko dla nas! Tacy jesteśmy zachłanni Wink. Nie ma plażowiczów. Jest tylko morze, piasek i my. I jest cudnie. Spróbujcie!


Życzę Wam wspaniałych wakacji. Zaglądajcie na Frajdę! Postaram się, by z nami nie wiało Wam latem nudą! Smile Buziaki!

Komentarze:
Dodaj swój komentarz
Nick / Imię
Treść komentarza
Stolica Polski
Nie dodano żadnego komentarza