VOUCHER SPACERUJ Z FRAJDĄ
Home Menu

URODZINOWY FRAJDOWY SPACER PO GDAŃSKU - RELACJA

URODZINOWY FRAJDOWY SPACER PO GDAŃSKU - RELACJA

DZIĘKUJĘ! To były wspaniałe frajdowe urodziny! Spacer marzenie: idealna, zaangażowana i uśmiechnięta grupa, piękna pogoda oraz niezwykła aura miasta Gdańska!

 

Czy byłam przejęta? Odrobinę tak. Organizowanie spaceru, pierwszego takiego po dłuższej przerwie i w czasie pandemii, z zastosowaniem się do reżimu sanitarnego, było przejmujące. Teraz już wiem, że absolutnie było warto! Dla przewodnika kochającego swoją pracę, nie ma nic piękniejszego, jak wyjść na ulicę i przegonić spacerowiczów po najpiekniejszych, najciekawszych ulicach i zakątkach miasta. Najlepiej aż do zdarcia podeszwy! Siódemka przyniosła szczęście! Siódme urodziny Frajdy nad morzem uważam za bardzo udane! Było wszystko co mogłam sobie wymarzyć, a tak naprawdę jeszcze więcej! Uśmiechnięci, pełni zaangażowania spacerowicze, piękna pogoda, niezwykła aura miasta Gdańska oraz mnóstwo wspaniałej energii! 

 

Wspólnie z Frajdowiczami przemaszerowaliśmy po ulicach Głównego Miasta Gdańska. Odwiedzliśmy, niczym królewski orszak, Trakt Królewski, zajrzeliśmy na ulice: Ogarną, Chlebnicką, Mariacką i św. Ducha, by na koniec zachwycić się mocą największego dźwigu w średniowiecznej Europie - mocą Żurawia. 

 

Dziękuję Wam, wspaniała grupo! Dziękuję szczególnie najmłodszym Frajdowiczom: Poli, Patrycji, Lili, Frankowi, Antosiowi, Oli, Hubertowi, Maji, Małgosi oraz Kalince! Mi urosły skrzydła, a Wam, mam nadzieję choć odrobinę Wasza wiedza o Gdańsku! Jestem też pełna dobrych myśli, że to także wspaniały początek innego, ale dającego taką samą satysfakcję, sezonu turystycznego. 

 

Ogromna we mnie radość!


Ściskam Was mocno!

 

Do zobaczenia na kolejnych szlakach! 

Królowa Danuta! ;-)

 

Serdecznie Was wszystkich zapraszam na rodzinne spacery z przewodnikiem po Gdańsku, Gdyni i Sopocie! Ofertę znajdziecie w zakładce O MNIE

 

 

Przewodnik w akcjiUrodzinowy frajdowy spacer po Gdańsku

 

Zapraszam na krótki film, który zrealizował Daniel Siemianowski z Kreacja - Cinematic Life

 

 

 

Komentarze:
Dodaj swój komentarz
Nick / Imię
Treść komentarza
Stolica Polski
Nie dodano żadnego komentarza