VOUCHER SPACERUJ Z FRAJDĄ
Home Menu

TROLEJBUSOWA GRA MIEJSKA

TROLEJBUSOWA GRA MIEJSKA

 

Jak wiecie Frajda nad morzem to promowanie rodzinnego podróżowania komunikacją miejską. Nie mogłam więc moich czytelników, fantastycznych FRAJDOWICZÓW nie poinformować o TROLEJBUSOWEJ GRZE MIEJSKIEJ, która odbędzie się już w najbliższą niedzielę, 15 maja, o godzinie 11.00. Zapowiada się świetna zabawa. Ja niestety nie mogę w niej uczestniczyć, ale może Wam się uda? Jesli tak to podzielcie się wrażeniami. Oto szczegóły wydarzenia, które otrzymałam od organizatorów:

 

Chcieliśmy przygotować projekt, który będzie łączył pokolenia i pokazywał Leszczynki od najlepszej strony. Zajezdnia Trolejbusowa jest jednym z najciekawszych obiektów z naszej dzielnicy. To nowoczesne miejsce, z którego wszyscy możemy być dumni.
Do tego jest to miejsce, które wciąż się udoskonala (np. obecnie pracownicy PKT planują remont zadaszenia i umieszczenie na nim baterii słonecznych). Ponadto poruszanie się komunikacją miejską i odkrywanie jej tajemnic to ogromna frajda, zwłaszcza dla rodzin z dziećmi.
Do gry zapraszamy 2-5 osobowe Drużyny, w skład których wchodzi przynajmniej jedna osoba pełnoletnia. Będziemy się poruszać zarówno po terenie zajezdni, jak i dzielnic Leszczynki oraz Chylonia (uczestnicy Gry będą musieli dotrzeć do Węzła Żołnierzy Wyklętych). PKT na potrzeby gry uruchomi 2 dodatkowe połączenia trolejbusowe. Praktyczne zadania, ze względów technicznych, zlokalizowane będą na terenie samej zajezdni, lub tuż obok niej – np. założenie podbieraków czy odpowiednie ustawienie wozu wieżowego. W zabytkowym Sauerze, który będzie robił małą pętelkę od przystanku SKM Gdynia Grabówek do Morskiej Estakady roztargniony kierowca ukrył gdzieś mapę okolicy. Kto ją odnajdzie, będzie mógł wyruszyć w dalszą trasę (pieszo lub nowoczesnym trolejbusem, który może pokonywać bez podłączenia do trakcji dystans nawet 50 kilometrów).
Żeby zakończyć grę – Drużyna musi wykonać tego typu zadania. Gracze, którzy chcą wzmocnić szansę na wygraną będą napotykali też na pytania związane z komunikacją Trolejbusową. Każda poprawna odpowiedź przybliży ich Drużynę do wygranej (wygrają 3 drużyny, które zdobędą najwięcej punktów).

Zapisy do gry ruszyły w niedzielę 8 maja – w grze będzie mogło wziąć udział maksymalnie 50 Drużyn. Pełen regulamin dostępny na stronie Mała Agnecja Kulturalna

 

Informacje znajdują się także na FB - KLIK

 

Bawcie się świetnie. Cool

 

 

Komentarze:
Dodaj swój komentarz
Nick / Imię
Treść komentarza
Stolica Polski
Nie dodano żadnego komentarza