Podróż za 2 uśmiechy

SPOTKANIE Z FRAJDĄ W SOPOTECE

SPOTKANIE Z FRAJDĄ W SOPOTECE

 

 

Frajdowicze! 

Serdecznie zapraszam rodziców, dziadków, nianie, opiekunów oraz wszystkie inne zainteresowane osoby na warsztaty, podczas których porozmawiamy o tym jak i gdzie podróżować z dzieckiem komunikacją miejską. Cieszę się POTRÓJNIE. Po pierwsze ze spotkania z Wami, po drugie z miejsca, w którym odbędą się warsztaty, a jest nim SOPOTEKA, po trzecie z tego, że nie będę jedynym prelegentem. Miło mi poinformować, że gościem specjalnym moich warsztatów będzie Pan Krzysztof Rudziński - Pełnomocnik Marszałka Województwa Pomorskiego ds. Integracji Transportu. Oczywiście można przyjść z maluszkami. Zanotujcie sobie datę:

 

SOPOTEKA,  środa, 26 kwietnia, godzina 10.30.

 

Oto szczegóły spotkania:

 

"PODRÓŻ ZA 2 UŚMIECHY, czyli jak i gdzie podróżować z dzieckiem komunikacją miejską po Trójmieście.”

 

 

Rodzinne wycieczki to ten rodzaj aktywności, który niezwykle pogłębia więź rodzica z dzieckiem. A wiosna to wspaniały czas, by tę aktywność rozpocząć z przytupem.  Jednak nie każdemu przychodzi to łatwo. Z pewnością potrzebna jest odwaga, umiejetność dobrej organizacji wyprawy, pomysły. Jak się do tego przygotować, skąd czerpać inspiracje, jak przełamać lęk przed dalszą wyprawą środkami komunikacji miejskiej i w końcu gdzie zabrać malucha, by wszyscy byli zadowoleni? Na te i inne pytania odpowiedzą Wam:

Danka Ślipy - mieszkanka Gdyni, mama trzech dziewczynek, blogerka i licencjonowany przewodnik po Trójmieście, która podzieli się swoim doświadczeniem i pomysłami

oraz 

Krzysztof Rudziński - Pełnomocnik Marszałka Województwa Pomorskiego ds. Integracji Transportu, który przedstawi założenia i praktyczne funkcjonowanie biletu elektronicznego w województwie Pomorskim.  

 

Na warsztaty można przyjść z dzieckiem. Serdecznie zapraszamy wszystkich rodziców. 

 

 
Drodzy Frajdowicze! Nie mogę się już doczekać. Do zobaczenia. 
 
 

Plakat do wydarzenia 

Komentarze:
Dodaj swój komentarz
Nick / Imię
Treść komentarza
Stolica Polski
Nie dodano żadnego komentarza