VOUCHER SPACERUJ Z FRAJDĄ
Home Menu

SPOTKANIE Z FRAJDĄ NA KASZUBACH

SPOTKANIE Z FRAJDĄ NA KASZUBACH

 

 

KOCHANI FRAJDOWICZE! 

 

Bardzo mi miło Was poinformować o kolejnym spotkaniu z FRAJDĄ. Tym razem zostałam zaproszona przez Kartuski Klub Rodziców i Magazyn Kaszuby na spotkanie do samych Kartuz. Mnie i moją najmłodszą córkę czeka zatem przygoda. Komunikacją miejską udamy się na wycieczkę już w najbliższy czwartek. Wy też jesteście zaproszeni.

 

Na spotkaniu będę się dzielić z innymi Mamami moim doświadczeniem w kwestii organizowania spacerów, zabaw oraz wycieczek dla dzieci.  Jeśli tylko macie ochotę na takie miłe spotkanie zapraszam serdecznie. Oto zapowiedź:

 

Bycie aktywną Mamą wcale nie jest łatwe. Szczególnie, gdy się jest zupełnie na początku „macierzyńskiej kariery”. Jednak umiejętność dobrej organizacji czasu, takiej, aby dziecko miało szczęśliwą buźkę, a Mama mogła na koniec dnia z zadowoleniem powiedzieć: To był udany dzień jest niezwykle przydatna. A pod hasłami „aktywnej Mamy” i „udanego dnia” kryje się wiele. Może to być np. zorganizowanie ciekawej wyprawy po okolicy, pikniki z udziałem innych rodziców, kreatywne zabawy dla dziecka czy dalsze wycieczki. Jak jednak się do tego przygotować, skąd czerpać pomysły, inspiracje, jak przełamać lęk przed dalszą wyprawą środkami komunikacji miejskiej i w końcu gdzie zabrać malucha by wszyscy byli zadowoleni? Drogie Mamy - jeśli marzy Wam się taka miła wycieczka  z Kartuz do Gdańska, ale nie wiecie jak ją zorganizować przyjdźcie na spotkanie  naszego Kartuskiego Klubu Rodziców 9 czerwca o godzinie 11.00 do Miejskiej i Powiatowej Biblioteki Publicznej im. Janusza Żurakowskiego przy ulicy Gdańskiej 15. Podzielę się swoim doświadczeniem, rozwieję wątpliwości, odpowiem na pytania. Będzie miło i wesoło. 

 

KIEDY - 9 czerwca, godzina 11.00

GDZIE - Kartuski Klub Rodziców, Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna im. Janusza Żurakowskiego przy ulicy Gdańskiej 15

 

Zapraszam!

 

No to ja się już nie moge doczekać. Smile

 

P.s. Przypominam, że na blogu już można podpisać PETYCJĘ w sprawie uzyskania ciekawej oferty biletu rodzinnego na przejazdy komunikacją miejską w Trójmieście. Razem możemy osiągnąć cel. Wesprzyjcie proszę akcję. Dziekuję. 

 

PODPISZ PRTYCJĘ TU: KLIK

Podpisz petycję

Komentarze:
Dodaj swój komentarz
Nick / Imię
Treść komentarza
Stolica Polski
Nie dodano żadnego komentarza