Podróż za 2 uśmiechy

SPOTKANIA RODZINNE W GDYNI

SPOTKANIA RODZINNE W GDYNI

Kochani Frajdowicze!

 

Mam dla Was mini relację z dzisiejszych Spotkań Rodzinnych w Gdyni. Na gorąco. Wpadłam tam na ostatnią chwilę zabierając moje dwie starsze smerfetki. Nasza najmłodsza niestety się rozchorowała i przez to do ostatniej chwili nie wiedziałam czy uda nam się wyrwać  z domu. Udało się. I było warto! 

 

Mnóstwo warsztatów, kramy, zabawy i piękny koncert, a to wszystko w niezwykłej, świątecznej atmosferze. Zrobiłyśmy choinkowe ozdoby ze Slow Cafe i Lilki Szpilki, zakupiłyśmy podusię od dwóch zdolnych sióstr Siostry Szyją, kupiłyśmy ozdobne mydełko z Bursztynowego Kramiku wspierając Hospicjum Dziecięce w Gdyni, książkę Pani Iwony Lange Mądrości Leśnych Gości dostając autograf dla naszej najmłodszej smerfetki od autorki, a gdy dziewczynki były na warsztatach ja przespacerowałam się po innych salach, oglądając pozostałe atrakcje. Odwiedziłam między innymi Family World Centrum Zabawy i Nauki i widziałam jaka zabawa ominęła moja malutką. Ach, jeszcze Kolorowe Czuprynki wyczarowywały szalone, plecione fryzury. Gdzieś jeszcze widziałam Deco Hobby i Kuźnię Talentów. A to tylko kilka atrakcji jakie czekały na dużych i małych gości. Smile

 

Odwiedziny w Pomorskim Parku Naukowo Technologicznym zakończyłyśmy wysłuchaniem pięknego koncertu kolęd w wykonaniu dzieci i młodzieży z zespołów Granda, Luz, Wiercipięty, To i Owo i Hiciorki, które prowadzi pani Elżbieta Cupiał. To koniecznie chciałyśmy zobaczyć. Dzieciaki dzielnie ćwiczą  w Zespole Szkół nr 14 na Dąbrowie, więc dobrze je znamy. Gorąco kibicowałyśmy!


Dziękujemy Gdyni Rodzinnej za świetne wydarzenie. Frajdowicze! Za 2 miesiące planowany jest wielki bal, a za 4 miesiące kolejne spotkania rodzinne. Polecamy!

 

Zdjęcia robiłam telefonem komórkowym, więc nie są najlepszej jakości. Wypadając na szybko z domu zapomniałam aparatu. Smile

Spotkania RodzinneSpotkania RodzinneSpotkania RodzinneSpotkania RodzinneSpotkania RodzinneSpotkania RodzinneSpotkania RodzinneSpotkania RodzinneSpotkania RodzinneSpotkania RodzinneSpotkania RodzinneSpotkania RodzinneSpotkania RodzinneŚwiąteczny koncertŚwiąteczny koncertŚwiąteczny koncertŚwiąteczny koncert

Mam ogromną prośbę do osób, które zostawiły świetne komentarze pod zdjęciami na Frajdowym FB, aby również tu pozostawiły swoje pozytywne opinie.

 

Do następnego wpisu! Kiss

 

 

Komentarze:
Dodaj swój komentarz
Nick / Imię
Treść komentarza
Stolica Polski
Dodany przez: Frajda nad morzem
Data dodania: 2014-12-15
I o to chodzi! Życie pokolorowane, czego chcieć więcej?
Dodany przez: bb
Data dodania: 2014-12-14
Było naprawdę swietnie, mnóstwo atrakcji a czas szybko zlecial. Dzieci mogły porobić różne arcydziela, pobawić sie, przygotować pierniki, a na koniec naprawdę cudowny koncert. W międzyczasie można było zakupić różne przytulance, wesprzeć gdyńskiego hospicjum. Na kolejne imprezy Gdyni rodzinnej tez napewno pojdziemy.