VOUCHER SPACERUJ Z FRAJDĄ
Home Menu

Rozstrzygnięcie konkursu Blog of Gdańsk 2014 Czytelników

Rozstrzygnięcie konkursu Blog of Gdańsk 2014 Czytelników

Frajdowicze! 

 

Wrażenia na gorąco! Wskoczyłam dziś w elegancką sukienkę, koleżanka Ania Lipska Bucholc z Sekrety Cery zrobiła mi piękny, wieczorowy makijaż. Wiecie, uroczysta gala w Teatrze Szekspirowskim zobowiązuje. Przybyłam na miejsce podekscytowana i dość przejęta. A tu? Niezwykle luźna atmosfera! Rozbawieni, trochę już zmęczeni i zdecydowanie wyluzowani ludzie: blogerzy i gospodarze wydarzenia. Uroczysta gala była ekspresowa. Nagrody raz dwa wręczone, podziękowania zapowiedziane jako długie okazały się bardzo krótkie. Szybko, treściwie, na temat i ...całkiem inspirująco. Na koniec wspólne zdjęcie. Nie mogę zapomnieć o niezwykłej niespodziance, jaką było otwarcie dachu Teatru Szekspirowskiego, który absolutnie mnie oczarował. Nowością, wdziękiem, zapachem (dla mnie zmysł węchu odgrywa istotną rolę w życiu) i blaskiem!

 

Wróciłam do domu bardzo zadowolona. Bez nagrody, ale za to z nową, dobrą energią. Przeglądając internet w kolejce SKM zobaczyłam wyniki głosowania. Są świetne! Frajdowicze, bardzo dziękuję za głosy, zobaczcie jak ich dużo TU! Jestem z siebie dumna i dużo silniejsza, by działać dalej.

 

Tytuł Blog of Gdańsk 2014 Czytelników zdobył blog Politechnika Fashion, nagrodę jury zdobył blog z2strony . Gratuluję zwycięzcom! 

 

Ja po powrocie do domu dostałam najlepszą nagrodę, jaką mogłam sobie wymarzyć. Smile

Nagroda od dzieci

A TU ja mam dla Was niespodziankę. Filmik z otwarcia dachu w Teatrze Szekpirowskim. Magiczne! Absolutnie!

 

 Ach Frajdowicze! Jestem przeszczęśliwa!

 

 

Komentarze:
Dodaj swój komentarz
Nick / Imię
Treść komentarza
Stolica Polski
Dodany przez: Frajda nad morzem
Data dodania: 2014-10-31
Bardzo dziękuję. :-)
Dodany przez: Mamine Skarby
Data dodania: 2014-10-30

No i Cię znalazłam :) Super, że zdecydowałaś się wziąć udział w takim wydarzeniu. Gratuluję głosów- bardzo dobrze sobie poradziłaś :) A dyplom wymiata!

Dodany przez: Magda K.
Data dodania: 2014-10-29

Takie nagrody są bezcenne i niezastąpione

Dodany przez: M.K
Data dodania: 2014-10-27

Gratulacje !!!!!