VOUCHER SPACERUJ Z FRAJDĄ
Home Menu

PREMIERA PIERWSZEGO RODZINNEGO PRZEWODNIKA PO GDYNI

PREMIERA PIERWSZEGO RODZINNEGO PRZEWODNIKA PO GDYNI

 

Drodzy Frajdowicze!

 

 

Z nieukrywaną satysfakcją i radością w imieniu swoim oraz Beaty Szadziul i Justyny Śliwickiej z Gdyni Rodzinnej mam zaszczyt zaprosić Was na premierę pierwszego Rodzinnego Przewodnika po Gdyni, którego jestem autorem. 

 

 

Już 16 czerwca (w sobotę), o godzinie 11.00 w Miejskiej Informacji Turystycznej przy ulicy 10 lutego 24 w Gdyni spotkamy się, by powitać w mieście z morza i marzeń tę niezwykłą, pięknie wykonaną książeczkę i wspólnie zainspirować się na wakacje. 

 

Serdecznie zapraszam!

 

Jaki jest najlepszy sposób na budowanie rodzinnych więzi? 

To oczywiste - czas spędzony razem! Czas wartościowy, pełen beztroski, uśmiechów i miłości. Nowe pomysły na sposoby spędzania wolnego czasu w Gdyni i podpowiedzi dotyczące nieznanych dotąd miejsc znajdą Państwo w gdyńskim rodzinnym przewodniku. 

 

Zapewniają o tym pomysłodawczyni przewodnika Beata Szadziul pełnomocnik prezydenta Gdyni ds. rodziny oraz jego autorka Danuta Ślipy z Frajda nad morzem, które włożyły mnóstwo pracy w to, by ta publikacja zachwyciła nie tylko turystów, ale mile zaskoczyła samych mieszkańców Gdyni. 

 

Barwna, pachnąca morzem premiera odbędzie się już 16 czerwca 2018 roku w Miejskiej Informacji Turystycznej przy ulicy 10 lutego. Koniecznie zapisz tę datę w kalendarzu i wpadnij po garść nadmorskiego piasku i inspiracji.

 

W programie:

- prezentacja fragmentów przewodnika przez autorkę Danutę Ślipy

- warsztaty scrapbookingowe.

 

Współorganizatorzy:

Gdynia Rodzinna

Frajda nad morzem

Akademia Rękodzieła Deco Hobby

Weronka Hrynkiewicz

 

Każdy kto przyjdzie na spotkanie otrzyma od nas przewodnik na własność :)

 

Do zobaczenia w sobotę!

 

 

 

Komentarze:
Dodaj swój komentarz
Nick / Imię
Treść komentarza
Stolica Polski
Nie dodano żadnego komentarza