VOUCHER SPACERUJ Z FRAJDĄ
Home Menu

Podróż za 2 uśmiechy w Gdynia InfoBox

Podróż za 2 uśmiechy w Gdynia InfoBox

 

Miło mi Was poinformować, że wystawa zdjęć akcji Podróż za 2 uśmiechy już w najbliższą niedzielę zostanie przeniesiona do Gdynia InfoBox. Będziecie mogli ją oglądać od 23 do 29 listopada. Serdecznie zapraszam!


Podróż za 2 uśmiechy to akcja społeczna zainicjowana przeze mnie, mająca na celu wypromowanie idei biletów rodzinnych i częstszego podróżowania komunikacją miejską przez rodziny z dziećmi. Akcja trwała przez całe wakacje 2014 roku. W tym czasie rodzice uwieczniali na zdjęciach swoje podróże autobusami, tramwajami, trolejbusami czy kolejką SKM. W akcji wzięło udział 20 rodzin. Dzięki nim na blogu Frajda nad morzem powstała historia ich podróży, w której głównymi bohaterami są mali mieszkańcy Trójmiasta i okolic.


W maju tego roku miał miejsce wernisaż wystawy zdjęć akcji Podróż za 2 uśmiechy. Pierwsza część galerii to wyżej wspomniane zdjęcia projektu. Drugą cześć stanowią zdjęcia wykonane przez profesjonalnego fotografa – Zbyszka Kopyścia z Foto21. Tu w roli głównej wystąpiła trójmiejska komunikacja miejska, a z nią ja i moje dzieci. Wystawa zyskała charakter wędrującej. Do tej pory można było ją zobaczyć w klubokawiarniach: Galeria Malucha, Ciuciubabka i Slow Cafe. Przyszedł czas na Gdynia Infobox. Akcję wspiera Gdynia Rodzinna oraz Metropolitalny Związek Komunikacyjny Zatoki Gdańskiej. 

 

Autorem plakatu jest Agnieszka Majewska z LOKS.

 

 

Komentarze:
Dodaj swój komentarz
Nick / Imię
Treść komentarza
Stolica Polski
Dodany przez: Jola
Data dodania: 2015-11-23
Na pewno się wybiorę:)