VOUCHER SPACERUJ Z FRAJDĄ
Home Menu

PODARUJ BLISKIM SPACER Z PRZEWODNIKIEM, CZYLI SPACERUJ Z FRAJDĄ

PODARUJ BLISKIM SPACER Z PRZEWODNIKIEM, CZYLI SPACERUJ Z FRAJDĄ

Podaruj bliskiej osobie: żonie, rodzicom, siostrze i siostrzeńcom, dziadkom, przyjaciółkom, bratu słońce, uśmiech, piękno, ciekawostki, zaskoczenie, wiedzę, dobry, wspólny czas i przepiękne wspomnienia! Podaruj bliskim spacer z przewodnikiem po Gdańsku, Gdyni lub Sopocie. 


Zrób przyjemność sobie i innym. Spacer z przewodnikiem po rodzinnym mieście to bardzo oryginalny pomysł na prezent. Wiedzą to już dobrze jedni z moich ostatnich spacerowiczów, przesympatyczna rodzina z Gdyni, która miała chęć bliżej poznać Gdańsk wspólnie wędrując z przewodnikiem ulicami urokliwego miasta. 

 

Voucher "Spaceruj z Frajdą" to świetny prezent z okazji urodzin, imienin, rocznicy ślubu, pod choinkę lub tak po prostu dla kogoś, kogo bardzo lubisz lub kochasz. Emocje i niezapomniane chwile gwarantowane. A i pani przewodniczka, czyli ja, bardzo będzie szczęśliwa móc swoją pracą sprawić komuś radość. 

 

Co zrobić, by podarować w prezencie taki spacer? To proste:

 

1. Napisz do mnie lub zadzwoń - szczegóły znajdują się z zakładce KONTAKT


2. Mailem wyślę voucher, który podarujesz bliskiej osobie, następnie zostanie ustalona data i miejsce spaceru - trasy spacerów powstają wedle życzeń grupy. Dla młodszych dzieci przygotowuję mapy skarbów, dla starszych krzyżówki do rozwiązania. Na zakończenie wszyscy milusińscy otrzymują małą niespodziankę.


3. Obdarowana osoba przychodzi w umówione miejsce o umówionej porze wraz z bliskimi, zabierając dobry humor i odpowiedni wygodny strój. 

 

To wszystko! Przepis na piękny, wspólny czas gotowy. Zapraszam na spacery (więcej o samych spacerach przeczytasz w zakładce O MNIE).

 

Frajdowiczu, jeśli wciąż nie czujesz się przekonany do tego pomysłu, zachwyć się poniższymi zdjęciami. Zobacz te emocje, tę ciekawość i radość z bycia razem. To galeria fotografii ze wspomnianego wyżej spotkania z przesympatyczną rodziną z Gdyni. Autorem zdjęć jest bardzo zdolny, o niezwykłej wrażliwości, fotograf Piotr Manasterski z Studio PORTfoto i  PIOTR MANASTERSKI FOTOGRAF. Baaaardzo pieknie dziękuję za zdjęcia. :)

 

Bużka! 

 

Spaceruj z Frajdą Brama Wyżynna Spaceruj z FrajdąSpaceruj z FrajdąSpaceruj z FrajdąSpaceruj z FrajdąSpaceruj z FrajdąSpaceruj z FrajdąSpaceruj z FrajdąSpaceruj z FrajdąSpaceruj z FrajdąSpaceruj z FrajdąSpaceruj z FrajdąSpaceruj z FrajdąSpaceruj z FrajdąSpaceruj z FrajdąSpaceruj z FrajdąSpaceruj z FrajdąSpaceruj z Frajdą

Spaceruj z FrajdąSpaceruj z Frajdą

Voucher "Spaceruj z Frajdą". 

Spaceruj z Frajdą

 

Komentarze:
Dodaj swój komentarz
Nick / Imię
Treść komentarza
Stolica Polski
Nie dodano żadnego komentarza