VOUCHER SPACERUJ Z FRAJDĄ
Home Menu

Planujemy wakacje - Krynica Zdrój idealna dla rodzin z małymi dziećmi

Planujemy wakacje - Krynica Zdrój idealna dla rodzin z małymi dziećmi

Niektórym może się zdawać, że ta informacja pojawia się zbyt późno, ale myślę, że jeszcze wielu z Was zastanawia się nad tym, gdzie wybrać się z dziećmi w te wakacje. W ostatnich latach planuję moje wyjazdy rodzinne właściwie na tydzień przed i udają się wyśmienicie. Macie więc okazję coś jeszcze zorganizować. Ja gorąco polecam Wam Krynicę Zdrój fantastyczne miasto w Beskidzie Sądeckim, o niezwykle zdrowym klimacie, z licznymi pijalniami wód, fontannami, deptakami, łatwiejszymi i trudniejszymi trasami spacerowymi w górach, z możliwością wycieczkowania po ciekawych okolicach i z najlepszymi lodami na świecie! Przyznacie mi rację, gdy ich spróbujecie. 

Krynica Zdrój (przez wielu nazywana Górską) to idealne miejsce dla rodzin z małymi dziećmi! Nie mam niestety wielu zdjęć, które mogłabym umieścić na blogu. O atrakcjach też tym razem napiszę Wam w wielkim skrócie. Chciałam jednak przygotować dla Was mini inspirację, by zadziała jeszcze na Was w te wakacje, w ekspresowym tempie. Smile


Pensjonat w Krynicy – idealny, przetestowany przez nas to pensjonat Willa na Stoku. Od centrum oddalony jakieś 5 minut piechotą, jednocześnie położony w zaciszu z ładnym widokiem na miasto i góry. To przestronne pokoje z wyżywieniem (śniadania przygotowywane są na miejscu – duży wybór, obiadokolacje są donoszone z pensjonatu obok), z ogrodem, w którym znajduje się plac zabaw dla dzieci. W bliskiej odległości jest także boisko, z którego można korzystać. W razie deszczu w środku pensjonatu znajduje się też plac zabaw, a recepcja wyposażana jest w gry planszowe. Do tego jeszcze muszę wspomnieć o przemiłych, pomocnych w każdej sytuacji pracownikach tego miejsca. Są jeszcze wolne miejsca!

Atrakcje – oto co zwiedziliśmy i gdzie zawędrowaliśmy podczas tygodniowego pobytu w Krynicy: Muzeum Nikifora, Muzeum Zabawek, wjazd kolejką linowo-terenową na Górę Parkową, zjazdy na saneczkach na Górze Parkowej, wędrówkę z Góry Parkowej, wjazd gondolą na Jaworzynę, wspomniane pijalnie wód, grotę solną, deptaki, fontanny, lody, zdjęcia z pieskiem w strojach góralskich i dmuchane zamki. Wakacje bardzo się nam udały. Informacje o tych atrakcjach znajdziecie TU.

O tym jak spakować się w góry znajdziecie TU .

O tym jak i dlaczego ruszam w góry sama z dziećmi znajdziecie TU.

Bawcie się świetnie. :-)


P.s. W drodze do Krynicy zatrzymaliśmy się na dwa dni w Krakowie oraz zwiedziliśmy z dziećmi Kopalnię Soli w Wieliczce. Polecam! Dokładniej o tym napiszę innym razem. 

Komentarze:
Dodaj swój komentarz
Nick / Imię
Treść komentarza
Stolica Polski
Dodany przez: lips
Data dodania: 2014-07-21

Danusiu, jak zawsze przepiękne zdjęcia!