VOUCHER SPACERUJ Z FRAJDĄ
Home Menu

MOJA DĄBROWA

MOJA DĄBROWA

 

 

#powroty

 

15 sierpnia minęło dokładnie 30 lat jak mieszkam na gdyńskim osiedlu Dąbrowa. Jestem z tym miejscem bardzo związana. Przeżyłam tu wiele wspaniałych chwil. To właśnie tu wydarzyło się wszystko co najpiękniejsze, a co związane jest z moim dzieciństwem, latami pierwszej młodości. Tu narodziły się moje dzieci. Przygda nadal trwa. 

 

Pomyślałam sobie, by z okazji tej okragłej rocznicy stworzyć o Dąbrowie wpis na blogu, pełen wspomnień, archiwalnych zdjęć i tych właśnie wspomnianych pięknych momentów. I pewnie już by powstał, gdyby nie kolejny pomysł. Czemu miałabym zawrzeć w nim tylko to, co ja tu przeżyłam. Może wśród czytelników są osoby, które chciałaby sie poprzez Frajdę podzielić rówież swoimi wspomnieniami i przemyśleniami związanymi z tym osiedlem? Są tu tacy?

 

Jeśli tak - bardzo proszę o kontakt mailowy: info@frajdanadmorzem.pl

 

Czekam na wspomnienia, zdjęcia, anegdoty, Waszą wiedzę. Razem stwórzmy obszerną i ciekawą kartę historii osiedla Dąbrowy.

Chciałabym, aby wpis ukazał się na blogu jeszcze przed świętami Bożego Narodzenia. Nie mamy zatem zbyt wiele czasu. Czekam na maile

 

Buźka! <3

 

P.s. Na zdjęciu Góra Donas uchwycona aparatem z czwartego piętra jednego z bloków mieszkalnych gdyńskiej Dąbrowy. Zdjęcie nie ma żadnych filtrów. Piękny widok, prawda?

Komentarze:
Dodaj swój komentarz
Nick / Imię
Treść komentarza
Stolica Polski
Nie dodano żadnego komentarza