VOUCHER SPACERUJ Z FRAJDĄ
Home Menu

Mamy FRAJDĘ w Muzeum

Mamy FRAJDĘ w Muzeum


Gdzieś wyczytałam, że zdecydowana większość osób gdy odwiedza nowe miasto, uwielbia poznawać jego atmosferę, ludzi, smaki, zapachy, ale muzea już niekoniecznie. Zresztą o tym nie trzeba nigdzie czytać. To przecież widać. Ja jestem z tych, którzy nie lubią robić tego co większość. Wolę chodzić własnymi drogami, zwłaszcza tymi, które prowadzą do muzeów, galerii, zamków, pałaców i innych tego typu wspaniałości. Co więcej, od kiedy mam męża i dzieci notorycznie ciągam ich tam ze sobą. A oni są…zadowoleni! W muzeum mamy wielką FRAJDĘ! 


Ostatnio spotykając się nader często z opinią, że do muzeów z dziećmi chodzić nie warto postanowiłam stworzyć na blogu nowy cykl Mamy FRAJDĘ w Muzeum, aby w jednym miejscu gromadzić dla Was relacje z odwiedzanych przez nas tych „nudnych” miejsc. Od kiedy prowadzę bloga kilka już się pojawiło. Muzea stanowią dużą część naszego podróżowania, dlatego teraz  marzy mi się, aby takich wpisów było dużo dużo więcej. Zwłaszcza tych traktujących o muzeach trójmiejskich. Chciałabym, aby relacje te były inspiracją do nowych ciekawych wypraw dla tych, którzy mają podobne zainteresowania. Mam również ogromną nadzieję choć kilka osób z tych, które dzieci do muzeów z różnych powodów nie zabierają przekonać, że nudą tam nie wieje i FRAJDA jest. Wink


Specjalnie na tę okazję poprosiłam o przygotowanie plakatu, abyście klikając na niego  z łatwością mogli przejrzeć listę muzeów, galerii, zamków, pałaców przez nas już odwiedzonych. Podoba się Wam?  Moje trzy smerfetki i ja jesteśmy nim absolutnie zachwycone. Jest cudny! Autorką plakatu jest Wioletta Matuszko z Szast i Prast – polubić, polubić!


Skoro jestem blogerką od autobusów i muzeów to niech bardzo ważne dla mnie akcje są na blogu dobrze widoczne.


Pierwszy muzealny wpis z cyklu zaraz po świętach.


No to jak? Przyłączycie się do wcale nie nudnej, pozytywnie zakręconej mniejszości? Wink
 

Komentarze:
Dodaj swój komentarz
Nick / Imię
Treść komentarza
Stolica Polski
Dodany przez: Marysia
Data dodania: 2015-04-01
Super pomysł i świetny plakat!
Dodany przez: Agnieszka
Data dodania: 2015-03-31
Plakat jest uroczy, a akcja potrzebna. Wybieramy się do Amsterdamu, wszystko zaplanowane muzea też :-) muzeum Von Gogha i Rembranta na pewno, a jeśli czas nam na to pozwoli to może chociaż troszeczkę Muzeum Narodowe.
Dodany przez: Malwina - sąsiadka z Dąbrowy
Data dodania: 2015-03-31
Zgadzam się że Muzea także są dla dzieci - na swoim blogu opisałam moje wrażenia z wycieczki z dziećmi do Muzeum Miasta Gdyni - http://kulturalnemaluchy.blogspot.com/2015/03/gdynia-moje-miasto-sow-kilka-o-edukacji.html . Pozdrawiam! :)
Dodany przez: Frajda nad morzem
Data dodania: 2015-03-31
Agnieszka - życzę udanego wyjazdu. Malwina - chętnie przeczytam Twój wpis. No to do następnego muzealnego wpisu. ;-)