Podróż za 2 uśmiechy

Makaraka

Makaraka

Makaraka.

 

Frajdowicze, znacie to miejsce?

 

Hmm. Makaraka...

 

Czy w Makarace jest przerażająco?

Makaraka

Z pewnością nie!


Makaraka to trzy kolorowe piętra pełne fantastycznej zabawy, ciekawych zajęć i niepowtarzalnych urodzin serwowane przez dwie niezwykle kreatywne dziewczyny: Magdę i Karolinę.


Drodzy Frajdowicze! Jeśli Wy i Wasze pociechy jeszcze nie poznaliście tego miejsca to koniecznie musicie zaserwować sobie taką przygodę. Znam Makarakę właściwie od początku jej istnienia. Przetestowałam ją z moimi starszymi dziewczynkami. Uczestniczyłyśmy w kilku interesujących zajęciach, takich jak dogoterapia z psem Melonem czy spotkanie z wiejskimi zwierzętami i ich opiekunami. Ja wybrałam się na kilka warsztatów dla rodziców i zorganizowałam dziewczynkom urodziny. Takie przyjęcia to szczególnie ciekawa oferta. Ceny są wyższe niż w salach zabaw typu Elefun czy innych, ale w zamian za to klient otrzymuje animatorów i trzy piętra tylko dla siebie i dzieci, a co za tym idzie ciszę i spokój. Dwie godziny wypełniają się radosną i kreatywną zabawą dzieci na pierwszym i trzecim piętrze, podczas gdy drugie piętro staje się miłym i cichym kątem w sam raz na rozmowy rodziców. Polecam!


W Makarace też nauczyłam się nosić moją najmłodszą córeczkę w chuście. Ostatnio, by urozmaicić sobie wspólny czas, wybrałyśmy się tam w tygodniu na zabawę. Ja i moja wspomniana najmłodsza smerfetka. Godzina takiej przyjemności kosztuje 12 zł, dwie godziny 18 zł. Bardzo nam się podobało. Wychodząc dostałyśmy naklejki i zaopatrzyłyśmy się w ciekawe książki  wydawnictwa EneDueRabe.

 

Drogie Mamy, jeśli szukacie pomysłu na wesoły dzień z dzieckiem ruszajcie do Makaraki.

 
Polecamy. Smile

P.s. Frajdowicze, znikam na blogu na jakiś czas, wracam z początkiem grudnia. Do kolejnego wpisu. Smile

Komentarze:
Dodaj swój komentarz
Nick / Imię
Treść komentarza
Stolica Polski
Nie dodano żadnego komentarza