Podróż za 2 uśmiechy

Kim będę, gdy dorosnę... - spotkajcie się ze mną w Ciuciubabce.

Kim będę, gdy dorosnę... - spotkajcie się ze mną w Ciuciubabce.

 

Drodzy Frajdowicze!

 

Macie okazję się ze mną spotkać. Już w najbliższą sobotę o godzinie 11.00 w gdyńskiej Ciuciubabce odbędą się warsztaty dla dzieci zatytułowane: "Kim będę, gdy dorosnę". To stały cykl, który na dobre wpisał się w ciuciubabkowy kalendarz wydarzeń. Tym razem dzieci dowiedzą się jak zostać przewodnikiem turystycznym, a opowiadać o tym będę ja sama. :-)

 

Oto ciuciubabkowa zapowiedź wydarzenia...

Lubicie podróżować? Odwiedzać nowe miejsca, poznawać ich historię, ludzi tam mieszkających? A czy lubicie gdy o nowych miejscach opowiada Wam przewodnik? Taki ktoś, kto wie wiele na temat zamków, pałaców, muzeów, statków, pomników i tak dalej i tak dalej… A gdy jeszcze taki ktoś opowiada bardzo interesująco i zabawnie to już musi być naprawdę wielka frajda prawda?

Jeśli chcecie dowiedzieć się, jak zostać takim przewodnikiem, ile książek trzeba przeczytać i ile „wytrzeć chodników”, przyjdźcie na nasze spotkanie.


O tym wszystkim opowie Wam Dana Ślipy, licencjonowany przewodnik po Trójmieście, mama trójki dzieci, fanka komunikacji miejskiej i szalona blogerka, autorka bloga Frajda nad morzem.

Gwarantuję Wam, że będziemy się świetnie bawić.
Wstęp wolny.

Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc, prosimy o zgłaszanie udziału mailem na adres: agnieszka@ciuciubabkacafe.pl

Do zobaczenia na "turystycznym szlaku" w Ciuciubabce.

 

Serdecznie Was wszystkich zpraszam!

Do zobaczenia! Smile

 

Komentarze:
Dodaj swój komentarz
Nick / Imię
Treść komentarza
Stolica Polski
Nie dodano żadnego komentarza