VOUCHER SPACERUJ Z FRAJDĄ
Home Menu

Jesteśmy na półmetku. Akcja Podróż za 2 uśmiechy trwa!

Jesteśmy na półmetku. Akcja Podróż za 2 uśmiechy trwa!

Frajdowicze!
Wakacje są już na półmetku! Czas zrobić pierwsze podsumowanie akcji Podróż za 2 uśmiechy. Przyznam się Wam do czegoś. Gdy kilka tygodni temu umieszczałam informację o akcji na blogu przemknęła mi taka myśl: „a co zrobię jeśli nie dostanę ani jednego zdjęcia?” Za chwilę pomyślałam, że będę się tym martwić później, jeśli rzeczywiście tak się stanie. Wielką radością było dla mnie otrzymanie pierwszego zdjęcia, jeszcze większą FRAJDĄ kolejnych, a moja wiara w to, że akcja ta przyniesie jakieś pozytywne działania była i jest coraz większa.


Cieszę się również z tego, że podróżujecie ze swoimi dziećmi, że się nie boicie, macie odwagę i chęci oraz wypełniacie kolorowymi wspomnieniami wakacyjną tabulę rasę swoich dzieci. Nie jest tych zdjęć jeszcze zbyt wiele, ale już na ich podstawie można napisać ciekawą historię podróżujących po Trójmieście komunikacją miejską Mam z dzieciakami (piszę Mam, bo póki co nie mam jeszcze zdjęć od Tatusiów! Chłopaki, musicie się poprawić! Wink).


Mam przeczucie, że jeszcze wyjdzie nam z tego coś fajnego (nie lubię tego słowa, ale tu pasuje jak ulał). Ktoś powiedział mi, że "to bardzo sympatyczna akcja" i chyba miał absolutną rację. Zapraszam Was teraz na sympatyczną historię rodzin podróżujących komunikacją miejską. Smile


Pomysł, abyście przysyłali mi fotki z podróży zaczął się od Mamy Hani, która umieściła właśnie takie wesołe zdjęcia swoich synków na Frajdowym FB po tym, jak ja napisałam , że my właśnie jeździmy rowerami.

Podróże dzieci
Pierwsze zdjęcia dostałam od Mamy Lilianny. Widać, że mała Madzia to zapalona podróżniczka. Jeździ i sama i w towarzystwie, zmienia kapelusze w zależności od rodzaju wycieczki. Na jednym ze zdjęć widać, że prawdopodobnie wybierała się na plażę.

Podróże dzieciPodróże dzieciPodróże dzieciPodróże dzieciZaraz potem otuchy do działania dodała mi Mama Małgorzata, przesyłając takie oto słodkie bose stópki.

Podróże dzieciJa na FRajdowym FB zapałałam Was do działania jak tylko mogłam:


Pierwszą fotkę zrobiłam w trakcie wyprawy do Parku Linowego Port Brzeźno.

Podróże dzieci

Wracając z tej wyprawy próbowałam udokumentować nasze uwielbienie komunikacji miejskiej co wyszło mi nie najlepiej. Wink

Podróże dzieciPodróże dzieciPodróże dzieci

Prezentowałam dumnie FRAJDOWĄ koszulkę,

Podróże dzieci

zabrałyśmy Minnie na wycieczkę,

Podróże dzieci

jeździłyśmy trolejbusem,

Podróże dzieci

ale też kolejką SKM.

Podróże dzieci

Działania owocowały. Dostawałam od Was coraz więcej zdjęć:

Alanek jechał na Witomino,

Podróże dzieci

dziewczynki, jak na córki kulinarnej blogerki przystało miały bananowe uśmiechy,

Podróże dzieci

a maluch Mamy Magdy dzielnie jechał oglądać samoloty na imprezie Red Bull Air Race w Gdyni.

Podróże dzieci

My też tam pojechaliśmy. 

Podróże dzieci Była też i Mała Śpiąca Królewna o imieniu Julka, lubiąca podróże małe i duże

Podróże dzieci

 

Podróże dzieci

oraz Eryk nazwany przeze mnie Kamilem (za co przepraszam Smile) i Nosek na zdjęciu prosto z...UWAGA! toruńskiego autobusu.

Podróże dzieci

Największą sesję zdjęciową zrobiła Mama z Gdyni Dagmara, która zabrała swoje pociechy na wyprawę tramwajem do Gdańska na Święto Truskawki.

Podróże dzieciPodróże dzieciPodróże dzieciPodróże dzieciCzyż nie fantastyczna historia? Drogie MAMY FRAJDOWICZKI! Muszę Was jeszcze pochwalić za pomysły. Są świetne! Dalej przesyłajcie zdjęcia z Waszych wojaży. Lajkujcie wydarzenie, przekazujcie informacje o akcji znajomym i rodzinie, komu tylko się da. Włączajcie innych do akcji. Z taką dobrą energią z pewnością coś osiągniemy. Zobaczymy jak kolorowo minie nam sierpień. Wink

 

Dla wszystkich tych, których nie ma na FB chciałabym podzielić się sukcesem. 7 lipca dziennikarz Radia Gdańsk przeprowadził ze mną wywiad na temat podróżowania z dziećmi autobusem po Trójmieście. Podobno akcją Podróż za 2 uśmiechy podsunęłam radiu pomysł na audycje o takim właśnie wakacyjnym podróżowaniu. Można było mnie usłyszeć na antenie 8 lipca. To była dla mnie niezwykła przygoda. Zobaczcie co napisałam na Frajdowym FB i jakie miałam komentarze. A czy Wy słyszeliście może tę audycję? Jeśli tak to podzielcie się Waszymi wrażeniami! Wink


Frajdowicze! Ci, którzy mnie dobrze znają wiedzą jak kocham mikrofon. Podzielę się czymś z Wami. Dziś to ja sama miałam wielką, największą FRAJDĘ. Udzieliłam krótkiego wywiadu (do najprawdziwszego mikrofonu :-)) dla Radia Gdańsk o podróżowaniu z dziećmi autobusem po Trójmieście i akcji Podróż za 2 uśmiechy. Będziecie mogli mnie usłyszeć jutro o 7 i 8 rano oraz po 17.00. Kompletnie już nie pamiętam co mówiłam, mam nadzieję, że z sensem. Jeśli poczujecie jakiś niedosyt, chcielibyście jeszcze uzyskać jakieś informacje ode mnie na ten temat pytajcie, piszcie. O podróżowaniu z dziećmi, tym bliższym i dalszym mogę opowiadać godzinami . Miłego wieczoru.

Komentarze:


Danusia, jestem z Ciebie dumnaSmile !!!! Jesteś super Smile!!! Jak Cię znam to jestem pewna, że z pewnością było z sensemSmile !!!


Słyszałam SmilePozdrawiam.


...zapewniam, że to była nadspodziewanie ciekawa rozmowa na zaskakująco ciekawy i niepozorny temat. będzie o czym rozmawiać od rana w radiu Smile


Wydaje mi się , że wyszło całkiem dobrze. Smile To kogo zachęciłam do wycieczek autobusem po Trójmieście? Smile

super, oby takich więcej akcji i rozmówSmile


Brawo, super Smile!

 

Nic tylko sie cieszyć! I to dzięki Wam Frajdowicze! Bez Was to by się nie zdarzyło. :-) Trwajcie przy mnie w akcji Podróż za 2 usmiechy!

 

Komentarze:
Dodaj swój komentarz
Nick / Imię
Treść komentarza
Stolica Polski
Nie dodano żadnego komentarza