VOUCHER SPACERUJ Z FRAJDĄ
Home Menu

III EDYCJA HAKUNA MATATA RODZINNY FESTIWAL PDRÓŻNICZY

III EDYCJA HAKUNA MATATA RODZINNY FESTIWAL PDRÓŻNICZY

Zapraszamy na Wielkie Święto Podróżujących Rodzin! Wyruszamy! TRÓJMIASTO ŚWIAT KOSMOS! Hakuna Matata! Nie martw się! Pakuj się i jedź! Festiwal Hakuna Matata to prelekcje, warsztaty, nagrody, plac zabaw, zwiedzanie! Moc podróży w sercu Gdańska!

 

Rodzinny Festiwal Podrózniczy Hakuna Matata orgazniuję z koleżanką Karoliną Kraujutowicz już po raz trzeci. Serdecznie zapraszam na to niezwykłe wydarzenie.

 

III edycja Rodzinnego Festiwalu Podróżniczego Hakuna Matata odbędzie się 17 i 18 lutego 2024 roku. To inspiracja, motywacja, świetna zabawa, dobry czas nie tylko dla rodziny!

 

17 lutego w godzinach od 10.00 do 18.00 - Polska Filharmonia Bałtycka im. Fryderyka Chopina w Gdańsku - to dzień prelekcji, warsztatów, spotkań podróżniczych, zabawy na placu zabaw, stoisk licznych partnerów, świetnej literatury podróżniczej, nagród, niespodzianek.

 

18 lutego w godiznach 10.00 do 17.00 odbędzie się 7 aktywności w terenie -  zwiedzanie muzeów i gry miejskie

Na każdy dzień OBOWIĄZUJĄ OSOBNE BILETY - KUP BILET NA I DZIEŃ FESTWALU

 

Edycja już otrzymała Honorowy Patronat Marszałka Województwa Pomorskiego, Pana Mieczysława Struka, Pani Prezydent Aleksandry Dulkiewicz oraz Narodowego Muzeum Morskiego w Gdańsku.

 

UWAGA: na wydarzenie obowiązują dwa rodzaje biletów. Osobno kupujecie bilety na I dzień Festiwalu (link w wydarzeniu na Fb i na  stronie festiwalu) osobno na II dzień Festiwalu - na wybrane zwiedzanie muzeum, to 7 różnych aktywności (linki na stronie festiwalu: www.festiwalhakunamatata.pl)

 

Hakuna Matata – Rodzinny Festiwal Podróżniczy to spotkanie, podczas którego podróżujące rodziny dzielą się ze zgromadzoną publicznością swoimi cennymi doświadczeniami z rodzinnych wojaży i wypraw. Wydarzenie kierowane jest do WSZYSTKICH RODZIN, które pragną zainspirować się na kolejne podróże z dziećmi oraz tych, które jeszcze takiej przygody nie rozpoczęły. Będą podróże bliskie i dalekie, autem, kamperem, samolotem, pociągiem, a także drogą morską, czyli jachtem. Festiwal zrodził się z pasji, z miłości do podróżowania, kreowania nowej rzeczywistości.

Celem wydarzenia jest popularyzowanie rodzinnego podróżowania i wzajemne inspirowanie się do takiej aktywności, zacieśniającej więzy rodzinne.

 

W programie dnia I:

– 10 prelekcji, 10 inspirujących powieści o rodzinnym podróżowaniu

– warsztaty podróżnicze dla dzieci i dorosłych

– inspirująca literatura podróżnicza

- świetne stoiska naszych partnerów

– wspaniali goście

– wystawa zdjęć

– mini plac zabaw

– niespodzianki, konkursy, wspaniałe nagrody

 

Program dnia II:

- zwiedzanie muzeów, gdy miejskie - osobne bilety na każde wydarzenie na naszej stronie

Wydarzenie jest biletowane.

 

Szczegóły wydarzenia, pełen program na stronie: www.festiwalhakunamatata.pl

oraz na stronie naszego Fb: www.facebook.com/HakunaMatataRodzinnyFestiwalPodrozniczy

Wsród partnerów są m.in.: Polska Żegluga Bałtycka Polferries, Travel Care, Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna, szkoła języka hiszpańskiego LaMancha, Archispace, Dwór Uphagena Arche Gdańsk.

Patronat medialny: Polski Caravaning, www.gdansk.pl, Radio Gdańsk, Magazyn Prestiż, Trójmiasto.pl, IBedeker, Familytime.pl., Pomorskie Travel

Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do zmian w programie. Odpowiedzialni za dzieci na wydarzeniu są ich rodzice/opiekunowie.

Na warsztaty nie prowadzimy zapisów. Liczy się kolejność zgłoszeń przy salach.

 

Będzie nam bardzo miło, jeśli wraz z nami wyruszycie w tą piękną podróż.

TRÓJMIASTO ŚWIAT KOSMOS! Zdobywamy!

Hakuna Matata! Do zobaczenia

 

Grafika: Hubert Grajczak z Grajczak Studio i Pieski z Kreski

 

Komentarze:
Dodaj swój komentarz
Nick / Imię
Treść komentarza
Stolica Polski
Nie dodano żadnego komentarza