VOUCHER SPACERUJ Z FRAJDĄ
Home Menu

FRAJDA W TOGETHER WŚRÓD TOP 4 BLOGERÓW PROMUJĄCYCH TRÓJMIASTO

FRAJDA W TOGETHER WŚRÓD TOP 4 BLOGERÓW PROMUJĄCYCH TRÓJMIASTO

 

Szalenie miło mi Was poinformować, że Frajda nad morzem została wyróżniona przez Magazyn Together - rodzinna strona Trójmiasta i umieszczona w rankingu TOP 4 blogerów promujących Trójmiasto.

 

Bardzo dziękuję za to wyróżnienie. To dla mnie ukronowanie 5 lat pracy. 14 czerwca Frajda będzie miała już całe 5 lat. 5 lat wypraw z moimi dziećmi komunikacją miejską po Gdańsku, Gdyni, Sopocie i okolicach. Wypraw w Polskę i świat. Odkrywania tego co piękne, wartościowe, zachwycające i na dodatek na wyciągnięcie ręki. To także wspaniały czas warsztatów i zabaw dla dzieci, pikników, rodzinnych spacerów z przewodnikiem, przejażdżek zabytkowym trolejbusem, spotkań z rodzicami w Klubach Rodzica i rodzinnych kawiarniach oraz akcji Podróż za 2 uśmiechy. To mnóstwo wspaniałych, kreatywnych ludzi, szaleństwo i przygoda, o której nawet nie marzyłam, a która daje mi dużo sił i odwagi do dalszego działania. I choć mnie mniej ostatnio w sieci, to uwierzcie, że już wkrótce będe Wam mogła podarować coś bardzo ciekawego, co u niejednego spacerowiczowa po Gdyni wywoła uśmiech na twarzy. W mojej głowie wciąż cała masa pomysłów, a także chęć na coś więcej. Coś co wpadło mi do głowy rok temu ma szansę przerodzić się w realne wydarzenie. Marzenie zaczyna się powoli spełniać. Zaglądajcie na Frajdę. Szczegóły wkrótce. 

 

A oto co możecie przeczytać o Frajdzie w Magazynie Together:

Frajda nad morzem to blog dla zaangażowanych i aktywnych, którzy pragną swoją  rodzicielską przygodę przeżyć radośnie, kreatywnie i z pomysłem, umacniając przy tym więź ze swoim dzieckiem. Danka Ślipy, autorka bloga i licencjonowany przewodnik turystyczny po Gdańsku, Gdyni i Sopocie, fanka komunikacji miejskiej i wypraw do muzeum. Inspiruje, zachęca i podpowiada jak i gdzie podróżować z dzieckiem po Trójmieście. Na stronie można znaleźć także zapiski z dalszych podróży po Polsce i świecie oraz wiele podpowiedzi na inne aktywności z najmłodszymi. Motto blogerki brzmi: „Wycieczka z dziećmi do muzeum jest jak bombonierka. Nigdy nie wiesz na jakie cudowności trafisz i jak wielką sprawisz dziecku frajdę.”

Frajda w Magazynie Together

Koniecznie zajrzyjcie do marcowego numeru Magazyn Together - rodzinna strona Trójmiasta. To ten z tą rewelacyjną okładką. Mnóstwo tam ciekawostek. Plecam m.in. ciekawy wywiad z Panem Maciejem Dębskim, założycielem Fundacji Dbam o Swój Zasięg. Poruszony jest tu szalenie ważny temat używania przez dzieci telefonów komórkowych. WARTO!

Magazyn Together

 

 

Komentarze:
Dodaj swój komentarz
Nick / Imię
Treść komentarza
Stolica Polski
Nie dodano żadnego komentarza