VOUCHER SPACERUJ Z FRAJDĄ
Home Menu

Co na weekend z dzieciakami w Trójmieście?

Co na weekend z dzieciakami w Trójmieście?

W Trójmieście zaczęły się ferie. Cudownie! W Internecie, na ulotkach czy plakatach można wyczytać informacje o ciekawych propozycjach na udany wypoczynek dla dzieciaków. Te atrakcje zaczynają się jednak prawie wszędzie dopiero w poniedziałek. A przed nami weekend. Jak go spędzić? 

Spadł śnieg i najlepsze co można zrobić w tej sytuacji to wyjść na sanki. A może wolicie pojeździć na łyżwach? W Sopocie przy molo już dziś miało powstać lodowisko. Świetna propozycja, by poślizgać się w sobotę albo w niedzielę. Informacje o tym i o innych lodowiskach znajdziecie Tu.

Wiać nudą na pewno nie będzie w trójmiejskich teatrach i teatrzykach w klubach Pick&Roll oraz Miasto Aniołów. Jak dla mnie najciekawszą propozycję w ten weekend mają: Teatr w Oknie i Teatr Miniatura w Gdańsku, w którym dodatkowo przedstawiona została interesująca promocja dla Dziadków i Babć z okazji ich święta. Drogie Babcie i Dziadkowie, jeśli w sobotę lub w niedzielę przyjdziecie na przedstawienie „Baltic. Pies na krze” z wnukami, za bilet zapłacicie tylko 5 zł. Smile

A jeśli nie teatr to może kino? Ostatnio na Frajdzie i frajdowym FB pytałam Was o opinie w sprawie bajki „Kraina Lodu”. Zastanawialiśmy się czy się na to wybrać. Dziękuję za odzew. Film rzeczywiście jest wspaniały. Dziewczynki wróciły zachwycone. Pozwolę sobie zacytować tę korespondencję, myślę, że to będzie najlepsza recenzja. Polecam!


„…Ja osobiście myślę o wybraniu się ze starszymi smerfetkami do kina. Dawno tam nie byłyśmy, ponieważ jestem osobą, która bardzo ostrożnie dobiera repertuar kinowy dla dzieciaków. Uważam, że wiele bajek oznaczonych "buźką" w rzeczywistości nie jest dla widowni małoletniej. Jednak z dobrych źródeł słyszałam pozytywne opinie o bajce "Kraina lodu". Jak Wasze opinie? Byliście może na tym? Nadaje się dla 6 i 7 -latki?”


„Byłam ostatnio z moimi 5 letnimi synkami, bardzo ładna bajka, także ja polecam (inni znajomi również byli i same pozytywne opinie słyszałam ).”


„Moja 4,5-latka była już dwa razy, w tym raz ze mną - przepiekne (troszkę momentami straszne ) ale to klasyczny Disney i piosenki pięknie przetłumaczone.”


„Film jest "warstwowy". Na seansie była zarówno dziewczyneczka lat 3 (jej podobały się stroje i postaci głównych bohaterek), jak i osoby po czterdziestce. Momentami jest trochę strasznie, ale historia jest dobrze opowiedziana, a przesłanie fantastyczne. Polecam!”


„Michał bawił się znakomicie, ja jeszcze lepiej no i ta warstwa muzyczna - przepiękna , więc polecam.”


„Nie byłam z dzieckiem, bo było ze swoją klasą. Była bardzo zadowolona, powiedziała, że lepszy niż Uratować Mikołaja.”


W Gdyni w Hali Widowiskowo-Sportowej odbędzie się mecz koszykówki, a wraz z nim rodzinne kibicowanie.

A skoro Dzień Babci i Dziadka zbliża się wielkimi krokami, świętować z tej okazji można także w Gdyni w Kawiarni Slow Cafe. Na miłe spotkanie przy ciastku i herbatce zaproszeni są Babcie i Dziadkowie z wnukami oraz pisarka i dziennikarka, a przede wszytskim znawczyni Gdyni Małgorzata Sokołowska. I właśnie o tym wspaniałym mieście będzie opowiadała przybyłym gościom. Uważam, żę to świetny pomysł. Osobiście jestem szczęśliwą posiadaczką kilku pozycji książkowych tej autorki. Gorąco polecam!


Pamiętajcie. Zostańcie z Frajdą. Przez najbliższe dwa tygodnie będziemy Was inspirować co, jak i gdzie robić w ferie z dzieciakami! Smile

Bawcie się świetnie! Smile

 

Komentarze:
Dodaj swój komentarz
Nick / Imię
Treść komentarza
Stolica Polski
Nie dodano żadnego komentarza