VOUCHER SPACERUJ Z FRAJDĄ
Home Menu

Co na weekend z dzieciakami w Trójmieście?

Co na weekend z dzieciakami w Trójmieście?

Trójmiasto budzi się do życia po przerwie świątecznej. I choć nie jest to jeszcze szczytowa forma, bo pewnie siły odkładane są na ferie zimowe, które zbliżają się wielkimi krokami, to już można coś ciekawego wynaleźć na weekendowy wypoczynek z dzieciakami.

 

W Gdańsku na pokazy, experymenty, warsztaty zaprasza EduPark. Wydarzenie pod tytułem Pasje Dziecięce zapowiada się bardzo interesująco. Uwaga, obowiązują zapisy.


Natomiast w Ratuszu Staromiejskim odbędą się Warsztaty Ilustratorskie. 

A jeśli nie rysowanie i experymenty to może zabawa choinkowa? Zabaczcie co będzie się działo w Windzie.

W Sopocie w Zatoce Sztuki bardzo kolorowo przedstawia się tym razem czytanie dzieciakom, a to dlatego, że zaproszonymi gośćmi będzie barwny Zespół Tańca Ludowego "Neptun".

W Gdyni spotkania ze sztuką w różnej formie. Centrum Kultury zaprasza na „Kopciuszka”  ,

Mała Gdyńska Filharmonia proponuje Muzyczny Poranek dla dzieci,

a w Muzeum Miasta Gdyni do 31 stycznia macie jeszcze szansę zobaczyć okazałą wystawę zegarów zatytułowaną „Co krokodyl ma w brzuchu?”.

Jednak najważniejszym wydarzeniem w najbliższą niedzielę wg mnie będzie wspaniała akcja Jurka Owsiaka Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Pewnie się ze mną zgodzicie. W wielu miejscach odbędzie się zbiórka pieniędzy, a towarzyszyć jej będą niezliczone koncerty, przedstawienia, happeningi, loterie fantowe i inne akcje. Zajrzyjcie do pobliskich szkół, przedszkoli, Młodzieżowych Domów Kultury, teatrów, kawiarni i innych tego typu miejsc. Wyjdźcie na ulice. Zapowiada się bardzo GORĄCA NIEDZIELA! Co będzie działo się w Trójmieście sprawdźcie na portalu Trójmiasto.pl


A czy planujecie już ferie? Jeśli pracujecie albo po prostu chcecie, by Wasze pociechy kreatywnie spędziły wolny czas, a Wy nie możecie spędzić go razem z nimi to może warto zapisać dzieciaki na ferie organizowane przez szkoły, kluby sportowe, prywatne szkoły muzyczne i inne tego typu placówki? Ciekawych ofert jest wiele. Taką właśnie ma dla dzieciaków między innymi Akademia Artystyczna w Gdańsku. Będą zajęcia taneczne, wokalne, akrobatyka i wyjścia na Bowling czy Trampoliny. Wygląda zachęcająco!

Jak zawsze, Drodzy Frajdowicze, bawcie się świetnie! Smile

 

 

 

Komentarze:
Dodaj swój komentarz
Nick / Imię
Treść komentarza
Stolica Polski
Nie dodano żadnego komentarza