Podróż za 2 uśmiechy

Co na weekend z dzieciakami w Trójmieście?

Co na weekend z dzieciakami w Trójmieście?

Wspaniale! Przed nami mikołajkowy weekend. W mieście czeka na dzieciaki wiele atrakcji. Mam nadzieję, że huraganowe wietrzyska trochę się uspokoją i tym razem uroczyste zapalenie światełek w Gdańsku i w Gdyni się uda. A co się wydarzy w przestrzeniach zamkniętych?


W Gdańsku już dziś, 6 grudnia, będzie jeździł specjalnie udekorowany tramwaj z mnóstwem atrakcji w środku. Będą czekać w nim na Was nawet dziennikarze Radia Gdańsk, by nagrać Wasze świąteczne życzenia: Tramwaj

W sobotę i niedzielę Mikołajki będą trwać dalej. Centrum Hewelianum zaprasza na „Łamigłówkowe Mikołajki”. Już czeka tam na Was 20 000 klocków do ułożenia! Smile Szczegóły na: Centrum Hewelianum

Mikołajki na sportowo będzie można spędzić na stadionie PGE Arena. Dzieciaki, zwłaszcza fani piłki nożnej, na pewno nie będą się tam nudzić. Uwaga! Zaplanowano wielkie otwarcie krytego wrotkowiska.

 

Jeśli nie sport to może kino w Dziecięcym Klubie Filmowym ?


W Sopocie nad morzem stać będzie Lokomotywa! W Dworku Sierakowskich czeka na Was...no właśnie co? Zajrzyjcie TU

W Gdyni na Mikołajki zaprasza U7. Będą konkursy i zabawy. Zajrzyjcie na stronę U7

Jeśli pogoda się poprawi wielką przyjemność może sprawić Bieg na orientację

 

Bardzo ciekawie zapowiada się wystawa fotografii MAMY więcej w Obserwatorium Zmian w Infoboxie. Może warto wybrać się tam całą rodziną? MAMY więcej


A może chcecie przygotować z dziećmi swoją własną ekologiczną bombkę? Slow Cafe zaprasza.

Klub Filmowy w Gdyni zaprasza na cykl filmowych poranków. Tym razem zostanie wyświetlona bajka „Przygody Błękitnego Rycerzyka”.

Nie zapominajcie też o teatrach. Na ten weekend jest wiele propozycji dla dzieciaków. Zajrzyjcie do repertuarów Teatru Miniatura, Teatru Muzycznego, Teatru w Blokowisku, Teatru na Plaży, teatrzyków w klubach: Miasto Aniołów i Pick&Roll.
Zarówno w Gdańsku (Targ Węglowy i Długi Targ) jak i w Gdyni (Plac Kaszubski) w czwartek i piątek miało mieć miejsce uroczyste zapalnie lampek i otwarcie Jarmarku Bożonarodzeniowego. Z powodu pogody imprezy zostały odwołane i przełożone na weekend. Gdynia zaprasza wszystkich w niedzielę na godzinę 18.00. Nie mam niestety informacji, kiedy dokładnie odbędzie się impreza w Gdańsku. Oto co oferuje Gdynia.


Bawcie się świetnie! Smile

Komentarze:
Dodaj swój komentarz
Nick / Imię
Treść komentarza
Stolica Polski
Nie dodano żadnego komentarza