Podróż za 2 uśmiechy

Co na weekend z dzieciakami w Trójmieście?

Co na weekend z dzieciakami w Trójmieście?

Przed nami już listopadowo-grudniowy weekend. Czas pędzi niemożliwie! Zaraz będą Święta Bożego Narodzenia Smile , ale zanim one czekają nas jeszcze andrzejkowe wróżby i Mikołajki. To właśnie ten zbliżający się magiczny czas będzie myślą przewodnią wielu wydarzeń w nadchodzącym weekendzie.


Oto co proponuję. Tym razem zacznę od Sopotu:
W sobotę Trójmiejskie Mamy zapraszają na wydarzenie TATA DAY w Zatoce Sztuki. Oj będzie się działo. Są jeszcze wśród Was chętni tatusiowie? Jeśli tak zajrzyjcie TUTAJ .

Również w Zatoce Sztuki, ale tym razem w niedzielę odbędzie się Kiermasz Artykułów Dziecięcych  .

Natomiast na Hipodromie w Sopocie wiele atrakcji. Przekonajcie się sami. Szczegóły znajdziecie TU.

W Gdyni Kuźnia Talentów zaprasza na wspólne wykonanie Kalendarza Adwentowego, a Infobox na tworzenie Ozdób Choinkowych.

Największym wydarzeniem będzie jednak Chopin ponaddźwiękowy. To będzie prawdziwa uczta dla Melodzieciaków. Muzyka, muzyka, muzyka! I to wszytsko w Teatrze Muzycznym. Wstęp jest bezpłatny, ale UWAGA! trzeba przyjść wcześniej, bo ilość miejsc jest ograniczona.

W Gdańsku już zawitał ulubiony święty – Święty Mikołaj. W Parku Naukowo Technologicznym już 1 grudnia zaczyna się jego Wielka Fabryka ,

a studenci ASP szykują Wielką Aukcję Mikołajkową .

Pamiętajcie, że już w piątkowy wieczór, w wigilię św. Andrzeja, czas na andrzejkowe wróżby. W naszym domu co roku obowiązkowo lejemy wosk. Wy też? Jeśli tak podzielcie się wrażeniami i …bawcie się świetnie! Smile

Komentarze:
Dodaj swój komentarz
Nick / Imię
Treść komentarza
Stolica Polski
Dodany przez: Wierzbita
Data dodania: 2014-08-25

może nie jest to propozycja na weekend, ale warto pamiętać dopóki trwa o konkursie jaki prowadzi Matarnia dla rodzin :) Zgłoszenie nie wymaga dużo wysiłku, a nagrody całkiem atrakcyjne ;)

Dodany przez: Frajda nad morzem
Data dodania: 2013-11-30

Witam. Myślę, że na takie wydarzenie jak Chopin ponaddźwiękowy śmiało można zabrać dziecko. Warto spróbować. Gdyby się coś działo, maluch by mocno płakał, był niespokojny, to zawsze można wyjść do foyer, by go utulić lub nakarmić. Proszę się nie poddawać i próbować. Ja zabrałam w tym roku moją wówczas 8 miesięczną córkę na Festiwal Filmów w Gdyni. Mała na początku trochę płakała, ale potem usnęła, a ja zobaczyłam film. Polecam, życzę powodzenia.:-)

Dodany przez: bizu
Data dodania: 2013-11-30

u mnie w domu zawsze wróżymy lejąc wosk, ale nie jest to dla mnie przyjemne doświadczenie, bo zawsze wychodzą jakieś stworki :) pozdrawiam

Dodany przez: Bartolomeo
Data dodania: 2013-11-29

Ech do Teatru Muzycznego by sie poszlo ... tylko czy z 3 miesiecznym dzieckiem można ? :)