VOUCHER SPACERUJ Z FRAJDĄ
Home Menu

Co na weekend z dzieciakami w Trójmieście?

Co na weekend z dzieciakami w Trójmieście?

Po ostatnim weekendzie pełnym atrakcji wydawało mi się, że ten będzie spokojniejszy. Nawet się cieszyłam wiedząc, że najbliższe trzy dni spędzę poza Trójmiastem i być może niewiele mnie ominie. Widzę jednak, że się myliłam. W zasadzie to dobrze, bo moja cudowna rodzinka, pozostająca na miejscu, nie będzie się nudzić.


Ja, wraz z członkami Koła Przewodników Gdyńskich, wyjeżdżam do Golubia Dobrzynia na 42 Ogólnopolski Konkurs Krasomówczy. Dwie osoby z naszej ekipy biorą udział w konkursie. Mamy bardzo dobrych reprezentantów (w zeszłym roku zdobyliśmy kilka nagród, w tym za pierwsze i trzecie miejsce! Smile), ale przyda się Wasze duchowe wsparcie. Trzymajcie proszę kciuki za gdyńskich przewodników!!!


Wróćmy jednak do tego co w mieście piszczy w najbliższy weekend. Może zacznę od Gdańska. Miasto, jego biblioteki będą emanować istnym czytelniczym szaleństwem! Zerknijcie TU.

Umiecie chodzić na szczudłach? Jeśli nie to będziecie mieli okazję się tego nauczyć podczas darmowych lekcji pokazowych w Akademii Artystycznej w Gdańsku: TUTAJ


A jeśli lubicie experymenty nie przegapcie zajęć w Centrum Hewelianum. Szczegóły na: ZERKNIJ

W Sopocie najwięcej jest imprez zupełnie nie dla dzieci, więc póki co mam tylko jedną propozycję. Będzie czytanie książek, ale uwaga! czytać będą inżynierowie po Politechnice Gdańskiej: ZATOKA SZTUKI.

W Gdyni zacznę od lokalnego patriotyzmu. Jako mieszkanka Dąbrowy zachęcam Was do wzięcia udziału w Turnieju Gier Planszowych w szkole podstawowej nr 47. PRZECZYTAJCIE! 

 

W Gdyni w sobotę i gry planszowe i klocki lego. Macie ochotę w Śródmieściu wybudować Sea Towers? Przyjdźcie do INFOBOXU.

W niedzielę czas coś wspólnie ugotować. ZOBACZCIE!


Bawcie się świetnie! Smile I pamiętajcie o trzymaniu kciuków!

Komentarze:
Dodaj swój komentarz
Nick / Imię
Treść komentarza
Stolica Polski
Nie dodano żadnego komentarza