Podróż za 2 uśmiechy

Co na weekend z dzieciakami w Trójmieście?

Co na weekend z dzieciakami w Trójmieście?

Przed nami kolejny wyjątkowy weekend. 11 listopada czeka nas świętowanie odzyskania przez Polskę niepodległości. Jeśli nie macie żadnych wyjazdowych planów to będziecie mogli się wybrać na parady, które organizuje zarówno Gdańsk jak i Gdynia. Myślę, że warto tam być, szczególnie dla małych widzów jest to nie lada spektakl pełen atrakcji. Spójrzcie na program:
http://www.trojmiasto.pl/parada_przebranie/2013/


A co w sobotę i w niedzielę? Może tak po zabieganym tygodniu trochę odpocząć w domowym zaciszu przy grach planszowych, dobrym, familijnym filmie, czy podczas wspólnego wypiekania ciast i ciasteczek? Smile Jeśli wolicie spędzić czas aktywniej, na mieście to jest kilka propozycji.


W Gdyni dzieci od 6 roku życia mogą poćwiczyć swój „wokal”. W czasach, gdy połowa Polski śpiewa, a połowa tańczy Wink, te warsztaty to świetna propozycja na sobotnie popołudnie. Zwłaszcza jeśli zajęcia prowadzi sama Marta Smuk!
http://www.trojmiasto.pl/Warsztaty-wokalne-dla-dzieci-od-6-roku-zycia-imp383546.html


A jeśli nie śpiewanie to może turniej rycerski w YMCE?
http://www.gdyniarodzinna.pl/wydarzenie/1550,turniej-rycerski-w-ymca.html


Lubicie koszykówkę? Zabraliście już kiedyś swoje smerfy na mecz? Jest okazja, by w niedzielę wybrać się na mecz Trefla Sopot do Ergo Areny:
http://kalendarz.sopot.pl/kalendarz/szczegoly/2871/trefl-sopot-stabill-jezioro-tarnobrzeg.html


Za to w sobotę w Gdańsku w Ratuszu Głównego Miasta będzie można wspólnie z dzieciakami poćwiczyć szare komórki. Zapowiada się niezwykle interesująco:
http://www.mhmg.gda.pl/pl//wydarzenia/wydarzenie/489/zapraszamy-na-dodatkowe-sowoty


Pamiętajcie też o teatrze. Teatr Miniatura, Teatr Muzyczny (tu bilety trzeba nabyć dużo wcześniej), Centrum Kultury W Gdyni oraz małe sceny w klubach Miasto Aniołów (Gdańsk) i Pick&Roll (Sopot) oraz inne, w których każdy znajdzie coś ciekawego dla siebie.


Na koniec chciałabym Was poinformować jeszcze o jednym wydarzeniu, które odbędzie się co prawda dopiero 30 listopada, ale już można wysyłać zgłoszenia, a liczba miejsc jest ograniczona. Będzie coś dla tatów!
http://trojmiejskiemamy.pl/tata-day-30-11-2013/


Bawcie się świetnie.Smile

 

 

Komentarze:
Dodaj swój komentarz
Nick / Imię
Treść komentarza
Stolica Polski
Nie dodano żadnego komentarza