Podróż za 2 uśmiechy

Co na weekend z dzieciakami w Trójmieście?

Co na weekend z dzieciakami w Trójmieście?

Niezwykły ten październik! Gdybym nie widziała tych cudownie mieniących się kolorami liści, pomyślałabym, że idzie wiosna. Nie ma już czterech pór roku (nad czym właściwie ubolewam!), ale dwie, przeplatające się nawzajem: ciepła i zimna.


Wokół mnóstwo barw. Na wystawach sklepowych pomarańczowe dynie, dynie, dynie. Zbliża się Halloween. Można świętować już w ten weekend. W Internecie jest parę ciekawych propozycji. Experyment, Loopy’s World czy Elefun. Tu każdy niech wybiera to na co ma ochotę. A może by tak zrobić sobie magiczny bal w domu?


Oto co ja polecam na najbliższy weekend:
W Sopocie będzie dyniowo. O tym jaka smaczna jest dynia i ile ma witamin opowiedzą restauratorzy Villa Baltica. Mali i duzi mile widziani, zajrzyjcie tutaj:

http://dziecko.trojmiasto.pl/I-Sopocki-Festiwal-Dyni-imp383012.html

 

W Gdyni dobiega końca Tydzień Rekina w Akwarium Gdyńskim. Ci, którzy jeszcze nie zdążyli zobaczyć tych imponujących stworzeń mają szansę zrobić to w ten weekend:
http://www.trojmiasto.pl/Tydzien-Rekina-imp382493.html


Jeśli nie rekiny to może konie? Pamiętacie, jak w poście o jeździe konnej wspominałam o imprezie, która miała się odbyć właśnie w ten weekend? Hubertus Kolibki i plaża to dobrze zapowiadające się wydarzenie, gdzie rodzinnie będzie można spędzić miło czas na zabawach, przy ognisku i w bliskim kontakcie ze zwierzętami. Impreza dla wszystkich, nawet dla tych, którzy konno jeszcze nigdy nie jeździli. Szczegóły na:
http://sport.trojmiasto.pl/Hubertus-Kolibki-i-plaza-imp382328.html
lub :
http://www.stajniatara.pl/


W Gdańsku Teatr Miniatura zaprasza na niedzielne warsztaty „Emocje od A do Z”. Tym razem będzie o smutku. Zajrzyjcie na:
http://www.teatrminiatura.pl/pl/aktualnosci/2013/10/22/emocje-od-z-do-o-smutku/


Będzie też coś ciekawego dla starszych dzieci. W KinoPorcie w Gdańsku już trwa Międzynarodowy Dzień Animacji. Zapowiada się niezwykle interesująco:
http://kino.trojmiasto.pl/Dni-animacji-w-KinoPorcie-imp381677.html


Bawcie się świetnie! Smile

 

Komentarze:
Dodaj swój komentarz
Nick / Imię
Treść komentarza
Stolica Polski
Nie dodano żadnego komentarza