Podróż za 2 uśmiechy

Co na weekend z dzieciakami w Trójmieście?

Co na weekend z dzieciakami w Trójmieście?

Dziś będzie bardzo króciutko i skromniutko. Wybaczcie, ale jestem w ferworze przygotowań rodzinnych uroczystości.
Co więc w Trójmieście piszczy?


Trwa Międzynarodowy Tydzień Bliskości. Z tej okazji można udać się na specjalne warsztaty. Będzie o noszeniu w chuście, ekologicznym stylu życia, książkach dla dzieci i rodziców i wiele, wiele innych ciekawostek. Spotkanie odbędzie się w niedzielę, w Zatoce Sztuki w Sopocie. Obowiązują zapisy. Szczegóły:

http://www.mcka.pl/aktualnosci/wiecej/733.html

 

W Gdańsku znów biegają po zdrowie. Świetnie! Miła propozycja dla aktywnych. do tego bęzie zumba, joga i crossfit. Uwaga, tu też obowiązują zapisy.

http://www.trojmiasto.pl/Zdrowe-Miasto-Zdolne-Miasto-imp382135.html

 

W Gdyni za to będzie rowerowo. Po raz kolejny odbędzie się wyścig dla małych i dużych. I choć zapisy były do 4 października, to w dniu imprezy pierwsze 50 osób będzie mogło się jeszcze dopisać. Kto pierwszy, ten lepszy. Smile

Zajrzyjcie na:

http://www.gdynia.pl/kalendarz/imprez/szczegoly/4244_88447.html?data

 

Inną bardzo ciekawą propozycją jest Eco-Nurkowy dzień w Gdyni. Będzie festyn z atrakcjami dla dzieci, pokaz sprzętu nurkowego. Warto tam być!

http://ekonurkowydzien.pl/


Jeśli nie sport to może kino, ale w nieco innym, zdaje się lepszym wydaniu. Pomorski Park Naukowo Technologiczny zaprasza starsze dzieci na nietypowe pokazy filmowe i ciekawe warsztaty. Zobaczcie sami:

http://www.gdyniarodzinna.pl/wydarzenie/1076,cykl-filmowy-pt-moj-przyjaciel-film.html


Poza tym pamiętajcie o teatrzykach, o których wspomniałam w weekendowym poście z zeszłego tygodnia. Ciekawą ofertę ma na najbliższą sobotę i niedzielęTeatr Muzyczny (choć tu może być już duży problem z uzyskaniem biletów) i Teatr Miniatura. W wersji klubowej teatrzyki zagoszczą w Pick&Rollu w Sopocie i Mieście Aniołów w Gdańsku.

I jakoś wcale tak skromnie chyba nie wyszło...:-)
Bawcie się świetnie.Smile

 

Komentarze:
Dodaj swój komentarz
Nick / Imię
Treść komentarza
Stolica Polski
Nie dodano żadnego komentarza