Podróż za 2 uśmiechy

Co na weekend z dzieciakami w Trójmieście?

Co na weekend z dzieciakami w Trójmieście?

I zaczęła się jesień. Dla jednych smutna, deszczowa i nudna, a dla nas złota, kolorowa i z pewnością ...nie nudna! Zobaczcie ileż dzieje się w mieście! Zwłaszcza w Gdyni!


Gdynia zapowiada się smacznie i bardzo aktywnie, wręcz jarmarcznie. Gdyńskie dni rodzinne, fantastyczna impreza, która w zeszłym roku sprawdziła się już w Warszawie, teraz po raz pierwszy odbywa się na morzem. Możliwość zajęć do wyboru, do koloru. Od francuskiego, budowanie zamków na plaży, warsztaty plastyczne po zabawy w kulkach, krykieta, zajęcia muzyczne i gimnastykę korekcyjną. Ale UWAGA! Trzeba się wcześniej zapisać, spieszcie się więc:
http://www.gdynskiednirodzinne.pl/


Dla łasuchów szykuje się podwójna nie lada gratka. Pierwsza to Rajd po Gdyńskich Restauracjach i Towarzyszące temu kulinarne warsztaty, pokazy filmów. Tak, moi mili. Czeka nas V weekend kulinarny:

http://www.kulinarnagdynia.pl/iv_weekend_kulinarny_w_gdyni.html

 

Po drugie spróbować kuchni różnych stron świata będzie można nie tylko podczas Kulinarnego Weekend, ale także podczas wielkiego święta tego co oferuje nam ziemia. Dary Ziemi to wieloletnia impreza winem i miodem pachnąca. Tam zakupicie wszelkiego rodzaju smaczne i zdrowe płody rolne, coś ładnego z rękodzieła, a program artystyczny umili Wam spędzony tam czas. Atrakcje dla dzieci też się znajdą. Zajrzyjcie na:
http://www.trojmiasto.pl/dary-ziemi

 

Sopot
Muzeum Sopotu w każdą drugą i czwartą sobotę miesiąca zaprasza na warsztaty plastyczne. Wstęp 5 zł.
http://www.muzeumsopotu.pl/

 

Gdańsk
Co proponuje Gdańsk? Było i jedzenie i malowanie i trochę ruchu. Pozostaje teraz coś …poczytać. Z myślą o najmłodszych powstanie wielkoformatowe stanowisko gry planszowej ściśle związanej z książkami.
http://www.fundacjagdanska.pl/index.php?news=150&kat=24&gid=4


Dorośli, nie zapominajcie o dodatkowej atrakcji święta książki, jaką jest jubileusz urodzin Guntera Grassa!
http://kultura.trojmiasto.pl/Gdansk-swietuje-urodziny-Guntera-Grassa-n72896.html


Pogoda dopisze i będzie wspaniale!
Bawcie się świetnie. Smile

Komentarze:
Dodaj swój komentarz
Nick / Imię
Treść komentarza
Stolica Polski
Nie dodano żadnego komentarza