Podróż za 2 uśmiechy

Co na weekend z dzieciakami w Trójmieście?

Co na weekend z dzieciakami w Trójmieście?

Trwa 38 Gdynia Festiwal Filmowy, więc ja jestem wciąż w festiwalowym nastroju. Dlatego też pierwsze co będę Wam polecać na ten weekend to właśnie Festiwal i uroczystość rozdania nagród wraz z zakończeniem święta filmu. Jeśli jeszcze nie złowiliście żadnych autografów, albo nie zrobiliście zdjęć to jest to ostatnia okazja, gdy aktorzy, gwiazdy, celebryci będę czerwonym dywanem około godziny 19.30 w sobotę podążać do Teatru Muzycznego w Gdyni. To jednak propozycja dla rodzin ze starszymi dziećmi. Dla młodszych proponuję ciekawe warsztaty w Infoboxie, przygotowane przez Muzeum Emigracji. Będzie układanie puzzli, składanie modelu transatlantyku i inne:
http://gdyniainfobox.pl/info-box/otwarcie-infoboxu/muzeum-emigracji-w-gdynia-infobox/

 

W Sopocie natomiast wielkie wydarzenie w Operze Leśnej. Na dużej scenie powstanie miasto z ulicami!!! Do zabawy zaproszeni są i mali i duzi!
http://kalendarz.sopot.pl/kalendarz/szczegoly/2732/op-era-tu-nowe-kultura-dzieciom.html

 

W Gdańsku natomiast jeszcze do 29 września w Centralnym Muzeum Morskim jest wystawa „Do abordażu”. Wygląda na to, że dzieciaki świetnie się tam bawią a do końca września czasu coraz mniej.
http://www.cmm.pl/aktualnosci/wystawa-do-abordazu-tylko-do-29-wrzesnia


Jeśli nie Gdańsk Główny to może Gdańsk Oliwa? W ten weekend wiele będzie się działo na ulicach tej zachwycającej części miasta. Oliwa będzie obchodzić swoje święto!
http://www.trojmiasto.pl/wiadomosci/Oliwa-obchodzi-w-weekend-swoje-swieto-n72439.html

 

Bawcie się świetnie! Smile

 

Komentarze:
Dodaj swój komentarz
Nick / Imię
Treść komentarza
Stolica Polski
Nie dodano żadnego komentarza