Podróż za 2 uśmiechy

Co na weekend z dzieciakami w Trójmieście?

Co na weekend z dzieciakami w Trójmieście?

Ach jak ten czas szybko leci! Do końca wakacji zostały już tylko dwa weekendy. Trzeba je dobrze wykorzystać! I niech Was nie zraża chwilowa (mam nadzieję) gorsza pogoda. Smile


Gdańsk ma propozycję dla miłośników jazdy na rowerze. Zaprasza w wyścigi. Szczegóły poniżej:


http://sport.trojmiasto.pl/MTB-Bike-Tour-Gdansk-imp335714.html


Jeśli nie sport to może muzyka? W Parku Oliwskim trwa VIII Miedzynarodowy Festiwal Mozartowski – Mozartiana. Już w piątek o 16.30 jest specjalny blok dla dzieci. Szczegółowy program na:


http://www.trojmiasto.pl/mozartiana
http://mozartiana.pl/


W Gdyni wielkie wydarzenie –Długi Weekend Architektury w Gdyni. Świetna propozycja i dla dzieci i dorosłych. Spacery, warsztaty, czytelnia, quizy! Wszystko po to, by lepiej poznać to cudne miasto. Zajrzyjcie tutaj:


http://www.gdynia.pl/wydarzenia/70_87541.html

 

W niedzielę 25 sierpnia o godz. 16.00 odbędzie się już ostatni koncert z cyklu „Muzyka Promenadowa" na Kamiennej Górze. Tym razem na scenie wystąpi Big Band Ireneusza Stromskiego. Wstęp wolny.


Jeśli nie muzyka, nie aktywne uprawianie sportu, ani Architektura w Gdyni to może piękne żagle w Sopocie, spacer po molo, lody, gofry i złota plaża? Już w najbliższy weekend odbędzie się wielki finał Energa Sailing Cup. Zerknijcie na stronę:


http://dziecko.trojmiasto.pl/Wielki-Final-Energa-Saling-Cup-imp380082.html

I cóż mogę dodać? Bawcie się świetnie Smile !

Komentarze:
Dodaj swój komentarz
Nick / Imię
Treść komentarza
Stolica Polski
Nie dodano żadnego komentarza