Podróż za 2 uśmiechy

Co na weekend z dzieciakami w Trójmieście?

Co na weekend z dzieciakami w Trójmieście?

Frajdowicze! Grudzień to jeden z moich ulubionych miesięcy. Po pierwsze zaczyna się zima, którą ja bardzo lubię, po drugie to magiczny, świąteczny czas, a po trzecie to miesiąc moich urodzin. Jak tu nie kochać grudnia? Przed nami wspaniały mikołajkowy weekend. Czy Wy i Wasze dzieci wyczyściliście już buty? U nas w piątek wieczorem pasta i szczotki pójdą w ruch. Ależ to wspaniały czas! Taki pachnący mandarynkami i piernikami! Smile


W najbliższy weekend wiele będzie się działo w Trójmieście. Zacznę od Gdyni. Właściwie odeślę tu Was na stronę Gdyni Rodzinnej, na której znajdują się informacje o całej masie świetnych warsztatów, spotkań rodzinnych, przedstawień i innych wydarzeń. Jest w czym wybierać.

Jeśli zdążycie polecam też piątkowe warsztaty szyciowe z Kulka Szpulka w Slow Cafe .

Sopot i Gdańsk od Gdyni nie odstają. Propozycji jest tak dużo, że i tym razem odeślę Was na inną stronę i będzie to portal Trójmiasto.pl  . Liczne wystawy, warsztaty, koncerty, przedstawienia i zabawy kuszą. Nawet Hipodrom ma swoją mikołajkową ofertę.

Frajdowy sposób na Mikołajki? Myślimy o lodowisku albo o kinie. Tytuły Bella i Sebastian, Gdzie jest Mikołaj, Kacper i Emma-zimowe wakacje przedstawiają się bardzo obiecująco. Jeśli nie to, to może po prostu spacer, smaczny domowy obiad, wspólna zabawa na dywanie oraz wspomniany zapach mandarynek i weekend mikołajkowy będzie można zaliczyć do udanych. A wieczorem, gdy dzieci pójdą już spać planuję zasiąść z mężem przed telewizorem i włączyć nasz ulubiony świąteczny film To właśnie miłość. To już właściwie nasza tradycja. Oglądamy go na dwa, trzy tygodnie przed Bożym Narodzeniem. Każdego roku. Tak już mniej więcej od 8 lat. Jeszcze nam się nie znudził. Jest wspaniały. Zabawny, wzruszający, zaskakujący i, co ważne, (przepraszam za wyrażenie) nie słodkopierdzący. Czego chcieć więcej? Gorąco polecam.


Frajdowicze! Pamiętajcie także, że w niedzielę odbędzie się impreza Mikołaje na Motocyklach.

Bawcie się świetnie!Kiss
Komentarze:
Dodaj swój komentarz
Nick / Imię
Treść komentarza
Stolica Polski
Nie dodano żadnego komentarza