VOUCHER SPACERUJ Z FRAJDĄ
Home Menu

Co na weekend z dzieciakami w Trójmieście?

Co na weekend z dzieciakami w Trójmieście?

Frajdowicze!

Dawno nie przygotowywałam dla Was zapowiedzi weekendowej. Zdjęcie zapowiedzi zostawiam jeszcze z lata. Jesień na dobre się jeszcze nie zaczęła, a na dodatek w ten weekend zapowiada się gorąca trójmiejska atmosfera. Wiele będzie się działo.
Wydarzenie od którego muszę zacząć to Europejski Dzień bez Samochodu. O tym, by zamienić w weekend auto na komunikację miejską zachęcałam Was już TU na blogu. Gorąco zapraszam do udziału w tym wydarzeniu. Skorzystajcie z oferty miast lub sami wymyślcie spacery czy inną aktywność.Napiszcie do mnie o nich, podzielcie się swoimi pomysłami.

W Gdyni z tej okazji wiele się wydarzy. Zajrzyjcie TU.


Trwa 39.Festiwal Filmowy w Gdyni (mój ulubiony). Jeśli chcecie wraz z dziećmi poczuć trochę filmowego klimatu polecam wydarzenie Filmowa Świętojańska. TU szczegóły.

Będzie też rodzinnie. Znów odbędą się Targi Rodzinne. Wspaniałą jest też akcja: Serce dla Mateusza. Można pomóc chłopczykowi spędzając jednocześnie z dziećmi miłe chwile.

I w Gdyni jeszcze coś o czym koniecznie muszę Wam napisać. Czy słyszeliście już o Agulli? Agulla to fantastyczna pracownia stworzona przez dwie Agnieszki. Mówią Wam coś Lilki Szpilki i Bańcik? Kim są dwie Agnieszki? Koniecznie udajcie się na najbliższe warsztaty to się dowiecie. Szczegóły TU.

 

W Sopocie tym razem polecę Wam Piknik Rodzinny na stadionie Lekkoatletycznym SKLA, a w Gdańsku festyn, biegi, dobre kino dla dzieci i piłka ręczna na Targu węglowym.


Bawcie się świetnie. Smile


 

Komentarze:
Dodaj swój komentarz
Nick / Imię
Treść komentarza
Stolica Polski
Nie dodano żadnego komentarza